JUDr Ivan

2.4.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

boty jsem musel vrátit, protože manželce nepadly, takže těžko hodnotit, co nenosíme

Hana

2.3.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

dárek pro babičku

Drahomíra

18.2.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Boty jsou pěkné,teplé,ale podrážka je klouzavá a podle mně nevýrazný vzorek,který je na zimní obuv nedostačující.

Emília

16.2.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Nepáči sa
tvrdá podrážka nepružná, v chladnom a vlhkom počasí klzká

Silvie

3.2.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Dnes přišly, jsou boží... lehoučké, široká špička, na zip i vázání. hřejivé. Ty se budou nosit👍

Libuša

31.1.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Pohodlné, teplé, pekné spracovanie

Viliam

26.1.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

elegantné, pohodlie obúvania - zips na boku obuvy

Monika

14.1.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Jsem velmi spokojená. Vzala jsem si o číslo větší, aby se vešly i vložky.

Páči sa
Jsou velmi pohodlné, teplé, jen jsem přidala vložku z ovečkárny. Snadné obouvání díky zipům po stranách a vázání.

Nepáči sa
Nic

Lenka

13.1.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné, kvalitní, teplé boty

Jarmila

13.1.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Topánky som ešte nemala, ale sú krásne, pohodlné, ľahučké. Dúfam, že sa budú dobre nosiť.

Iva

2.1.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Splnily ocekavani, jsem spokojena

Páči sa
Lehke, teple, opravdu neklouzaji

Miroslava

30.12.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Topánky sú pevné a kvalitné. Avšak sú menej teplé, je v nich málo ovčej kožušiny.

Jan

29.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Výborné

Nada

27.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Lehka obuv Zadna

Věra

23.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Obdržela jsem boty, které místo červené barvy, měly barvu neurčitou, hnědočervenou. Nelíbila se mi podešev, ani tenké šňůrky. Škoda, že při výrobě této obuvi přišla zbytečně nazmar jak useň, tak ovčí podšívka. Jako plus bych uvedla dobře přístupný formulář na vrácení. Na druhou stranu jsem dosud neobdržela peníze zpět.

Jana

17.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Nepáči sa
žádné nevýhody jsem nezaznamenala

Hana

15.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Zatím není velká zima,tak boty nenosim.

Eva

14.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Nepáči sa
hladká podrážka,na zimu by byla lepší hrubá

Anonymné

9.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Boty jsou prostě skvělé. Měkké, lehké, dobře se obouvají

Zuzana

6.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlíčko a teplíčko na nohy.

Pavla

30.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pěkný vzhled

Olga

29.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Jsou lehké a teplé. V mokrém sněhu kůže rychle nasákla, i když jsem ji ošetřila sprejem i impregnačním krémem Vlnka

Anna

24.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
na botě jsou dva zipy pro snadné obouvání

Anna

24.11.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Pekné, teplé, pohodlné.

Anonymné

12.11.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Topanky su pekne, sedia mi, az nosenim budem vediet posudit ozajstnu kvalitu.

zdena

1.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

lehke, teplé

Gabriela

1.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

kotníkové boty Gita černá

Páči sa
Vypadají moc hezky Dobře šité Z vrchu zateplené Měkké z vrchu nikde netlačí Dobře se obouvaji díky zipum na obouch stranách

Nepáči sa
Hodně slabá podrážka Při chůzí je vše cejtit dost chůze bolí až se budou sypat cesty v zimně se v nich asi nebude moc chodit Tím je i od země v nich dost zima

Anna

23.10.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Kvalitní material a provedeni

Hana

16.10.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Dárek, obdarovaná spokojena

Janka

6.10.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Pohodlné, ľahké, teplé.

Ivana

22.8.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Kvalitní a pohodlné boty za příznivou cenu

Soňa

4.8.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

botky sedí, dobře se obouvají, vypadají teple

Anonymné

14.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
K pohodlí,provedení,vzhled

Hana

9.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
teplé a široké rozhodujúce pre mňa

Ludmila

8.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

pohodlné, teplé, ľahko sa obliekajú

Zuzana

3.12.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Výborné členkové topánky. Veľmi ľahko sa obúvajú a sú veľmi teplé.

Pavlína

2.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Nohy mám ako v bavlnke. Sú dostatočne teplé a dostatočne široké v špičke a v strede.

Ľudmila

18.11.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Veľmi pohodlná. príjemná a teplá obuv. Odporúčam.

Miroslava

13.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Mám už tretí pár topánok z ovčej farmy a všetky sú pohodlné a teplé, tieto sú veľmi pohodlné a široké (zmestím sa do nich aj po zranení s bandážou na členku)

Dana

11.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
veľkosť zodpovedá, pohodlné topánky

Lubor

5.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Veľmi pohodlné kožené topánky s ovčou vlnou vo vnútri. Sú ľahké, farbené.Sú veľmi pohodlné na nohe.

Páči sa
koža, nízka hmotnosť, farebné, so zipsom,

Blanka

4.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Škoda, že mi tie topánky nesedia, sú veľké

Simona

2.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
ľahké, teplé, pohodlné

Anonymné

14.10.2024

Od zákazníka z woolville.hu

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho arukereso.hu

Pekné, aj dobrá veľkosť

Páči sa
Dá sa nastaviť pomocou zipsu a šnúrok

Nepáči sa
Topánky, aj "práve vyskúšané..

Beata

1.9.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

ponukany produkt je aj v skutocnosti taky aky je vyobrazeny

Jitka

31.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Topánky sú pekné, ľahké, praktické. Zatiaľ nevyskúšané. Číslo 38 zodpovedá skôr veľkosti 38,5-39, ale nechala som si ich.

Elena

29.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Topánky sú perfektné, vysoko kvalitné, môžem len vrelo odporučiť. Sú ľahké, pohodlné, nohy sa v nich cítia ako v papučiach. Už sa teším, ako ich budem používať v zime.

jana

25.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Teplá, ľahká obuv.

Jaroslava

18.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Topánky som si vybrala kvôli použitým materiálom a strihu topánok , dobre sedia , ale nie sú teplé , boleli by ma z nich nohy , nie sú odpružené od zeme , slabá stielka a podrážka , vrátila som ich

Alena

17.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Zimné topánky som ešte nevyskúšala kvôli počasiu.

Valentina

15.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Sú ľahké, mäkké a krásne sedia na nohe