Recenzia nakupujúceho heureka.cz
boty jsem musel vrátit, protože manželce nepadly, takže těžko hodnotit, co nenosíme
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
dárek pro babičku
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty jsou pěkné,teplé,ale podrážka je klouzavá a podle mně nevýrazný vzorek,který je na zimní obuv nedostačující.
Emília
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Nepáči sa
tvrdá podrážka nepružná, v chladnom a vlhkom počasí klzká
Recenzia nakupujúceho
Dnes přišly, jsou boží... lehoučké, široká špička, na zip i vázání. hřejivé. Ty se budou nosit👍
Libuša
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlné, teplé, pekné spracovanie
Viliam
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
elegantné, pohodlie obúvania - zips na boku obuvy
Recenzia nakupujúceho
Jsem velmi spokojená. Vzala jsem si o číslo větší, aby se vešly i vložky.
Páči sa
Jsou velmi pohodlné, teplé, jen jsem přidala vložku z ovečkárny. Snadné obouvání díky zipům po stranách a vázání.
Nepáči sa
Nic
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné, kvalitní, teplé boty
Jarmila
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Topánky som ešte nemala, ale sú krásne, pohodlné, ľahučké. Dúfam, že sa budú dobre nosiť.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Splnily ocekavani, jsem spokojena
Páči sa
Lehke, teple, opravdu neklouzaji
Miroslava
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Topánky sú pevné a kvalitné. Avšak sú menej teplé, je v nich málo ovčej kožušiny.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Výborné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Lehka obuv
Zadna
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Obdržela jsem boty, které místo červené barvy, měly barvu neurčitou, hnědočervenou. Nelíbila se mi podešev, ani tenké šňůrky. Škoda, že při výrobě této obuvi přišla zbytečně nazmar jak useň, tak ovčí podšívka. Jako plus bych uvedla dobře přístupný formulář na vrácení. Na druhou stranu jsem dosud neobdržela peníze zpět.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Nepáči sa
žádné nevýhody jsem nezaznamenala
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zatím není velká zima,tak boty nenosim.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Nepáči sa
hladká podrážka,na zimu by byla lepší hrubá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Boty jsou prostě skvělé. Měkké, lehké, dobře se obouvají
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlíčko a teplíčko na nohy.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pěkný vzhled
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jsou lehké a teplé. V mokrém sněhu kůže rychle nasákla, i když jsem ji ošetřila sprejem i impregnačním krémem Vlnka
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
na botě jsou dva zipy pro snadné obouvání
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pekné, teplé, pohodlné.
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Topanky su pekne, sedia mi, az nosenim budem vediet posudit ozajstnu kvalitu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
lehke, teplé
Recenzia nakupujúceho
kotníkové boty Gita černá
Páči sa
Vypadají moc hezky
Dobře šité
Z vrchu zateplené
Měkké z vrchu nikde netlačí
Dobře se obouvaji díky zipum na obouch stranách
Nepáči sa
Hodně slabá podrážka
Při chůzí je vše cejtit dost chůze bolí až se budou sypat cesty v zimně se v nich asi nebude moc chodit
Tím je i od země v nich dost zima
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Kvalitní material a provedeni
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Dárek, obdarovaná spokojena
Janka
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlné, ľahké, teplé.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Kvalitní a pohodlné boty za příznivou cenu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
botky sedí, dobře se obouvají, vypadají teple
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
K pohodlí,provedení,vzhled
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
teplé a široké rozhodujúce pre mňa
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné, teplé, ľahko sa obliekajú
Zuzana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Výborné členkové topánky. Veľmi ľahko sa obúvajú a sú veľmi teplé.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Nohy mám ako v bavlnke. Sú dostatočne teplé a dostatočne široké v špičke a v strede.
Ľudmila
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Veľmi pohodlná. príjemná a teplá obuv. Odporúčam.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Mám už tretí pár topánok z ovčej farmy a všetky sú pohodlné a teplé, tieto sú veľmi pohodlné a široké (zmestím sa do nich aj po zranení s bandážou na členku)
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
veľkosť zodpovedá, pohodlné topánky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Veľmi pohodlné kožené topánky s ovčou vlnou vo vnútri. Sú ľahké, farbené.Sú veľmi pohodlné na nohe.
Páči sa
koža,
nízka hmotnosť,
farebné,
so zipsom,
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Škoda, že mi tie topánky nesedia, sú veľké
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
ľahké, teplé, pohodlné
Recenzia nakupujúceho arukereso.hu
Pekné, aj dobrá veľkosť
Páči sa
Dá sa nastaviť pomocou zipsu a šnúrok
Nepáči sa
Topánky, aj "práve vyskúšané..
Beata
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
ponukany produkt je aj v skutocnosti taky aky je vyobrazeny
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Topánky sú pekné, ľahké, praktické. Zatiaľ nevyskúšané. Číslo 38 zodpovedá skôr veľkosti 38,5-39, ale nechala som si ich.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Topánky sú perfektné, vysoko kvalitné, môžem len vrelo odporučiť. Sú ľahké, pohodlné, nohy sa v nich cítia ako v papučiach. Už sa teším, ako ich budem používať v zime.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Teplá, ľahká obuv.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Topánky som si vybrala kvôli použitým materiálom a strihu topánok , dobre sedia , ale nie sú teplé , boleli by ma z nich nohy , nie sú odpružené od zeme , slabá stielka a podrážka , vrátila som ich
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zimné topánky som ešte nevyskúšala kvôli počasiu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Sú ľahké, mäkké a krásne sedia na nohe