Lenka

11.3.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

pohodlné pěkné botky

Denisa

14.3.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Úžasně měkká kůže, jak jsem si přála.

Páči sa
Pohodlné baleriny s koženou vložkou s klenbou, ideálě široké.

Kateřina

18.3.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Měkká botka příjemně široká nikde netlačí a pro ostruhy maximálne vhodná venku mrzne zkoušená doma delší dobu tak příjemně se nosí padne dobře jen asi větší velikost brát ale já už možná nemám svoji velikost původní dávno, ale 39by mi nesedla tak fajne jak 40... kvalita odpovídá cene ještě ukáže čas jak dlouho vydrží ale první dojem je prostě senzační hodí se v létě snad na vše a já plánují v ní chodit již hned jak se jen trochu oteplí není důvod botky nechávat doma jsou vhodné nejen na léto ale už i na jaro k riflim na boso a fajn budou i v létě k šatům kratasum a možná i na kolo na popojíždění...kotník je obemknut páskem a nejsou to jen botky na paradu

Monika

24.3.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné

Ivana

1.4.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Topánočky sú nádherné, príjemné aj na bosú nohu, mäkučké, môžem len odporúčať. Moja klasická veľkosť mi sadla.

Marie

4.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

krásné

Jana

6.4.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Sandalky su super,ale skoda,ze neboli v 36-ke.

Dagmar

7.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné

Kateryna

10.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Žádné nedostatky jsem neviděla

Páči sa
Tyto boty jsou super pohodlné, měla jsem je na sobě na vystoupení i celou cestu domů z jiného města, a nohy se mi vůbec neunavily, ani jsem je na nohou necítila.

Danuše

20.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

pohodlné

Michaela

21.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

S balerínami jsem velice spokojená. Mám širokou nohu a halluxy a je pro mě obtížné sehnat obuv, která by se mi líbila a navíc byla pohodlná. Tato obuv to rozhodně splňuje. Sedla mi dokonce o číslo menší velikost. Hned první den nošení,jsem je zvládla mít na noze od rána do večera. Z Ovečkárny už mám doma i jiné modely obuvi a určitě se vrátím pro další.

Páči sa
Pohodlné, vhodné pro širší chodidlo

Nepáči sa
Tmavý vnitřek obuvi pouští barvu

Vladislava

5.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pěkné boty, jsou příjemné na noze.

Ludvika

29.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Měkoučké, pohodlné- přestože mám velké problémy s chodidly. Navíc vypadají elegantně a můžou se vzit na mnohé příležitosti - mám je moc ráda.

Nepáči sa
Jen je škoda, že paty z nich mám úplně černé přes silonku..a nejde to vůbec dolů. To je nepříjemné,když se máte někde vyzout. Tohle doporučuji ošetřit. Budu muset použít vložky, což mi zbytečně ubere prostor pro prsty. A trochu ubere výhodu podpory klenby.

vladenam

10.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Pěkné.

Páči sa
Jsou pěkné a pohodlné.

Jana

16.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Kožené, elegantní balerínky neměly chybu. Jen já jsem si nevšimla, že šíře bot je normální, nikoliv širší. Musela jsem vrátit. Moc by se mně líbily.

koubova007

17.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Pohodlné

Nepáči sa
Pouští barvu

Ivana

19.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Recenzi jsem napsala hned po zaslani bot. A to proto , ze boty jsou muj styl a navic pohodlne a pekne.

olina.kuklikova

23.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Boty jsou velmi pohodlné, dostatečně široké .Krásně sedí na noze. Za mne velká spokojenost.

Jiřina

7.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Botky jsou pohodlné, měkké.

Anonymné

17.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Pohodlná obuv i pro širokou nohu.

Dagmar

23.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Velice pohodlné, není co vytknout , na nohou vypadají velice hezky

Diana

13.8.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Boty vypadají, že by mohly dlouho vydržet. Nepotí se v nich příliš nohy.

Páči sa
Velmi pohodlné.

Silvia

20.8.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Pravá koža Produkt zodpovedá popisu v eshope Produkt má "naše" číslovanie Topánky sú široké tak akurát Vnútorná vložka je z kože, má jemný profil, dá sa vybrať a vymeniť za ortopedicku podľa potreby Zaujímavá podrážka, nesmyka sa, verím že vydrží Pomer kvalita/cena je veľmi priaznivý Sú vzhladovo elegantné a vhodné na bežný život, chodenie, státie, dá sa v nich chodiť celý deň Ak by boli aj v iných farbách než biela a čierna, tak by som si kúpila presne tento model Verím že sa v tomto pohodlnom prevedení budú vyrábať dlhodobo

dana.ondrakova

25.8.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
krásně sedí, velikost odpovídá, pohodlné a měkké jak papučky

dana.ondrakova

25.8.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
krásně sedí, velikost odpovídá, pohodlné jak papučky

Lenka

27.8.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

super botky, moc ráda a často je nosím

Marcela

11.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Rychlé dodání, baleríny jak bačkůrky.. kožené, pohodlné..

Viera

24.9.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Kvalitné, mäkučké, pohodlné topánky. Spĺňajú všetky vlastnosti, ktoré výrobca avizuje.

Silvia

4.10.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
mäkkučké, kožené, pekné biele, na nohe elegantné

Helena

30.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Velmi pohodlná obuv.

Alena

10.2.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Mám už světlou variantu, jsem s ní spokojená, proto jsem si zakoupila i černé.

Ludmila

5.3.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

padnou, netlačí

Helena

12.3.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Topánky keď prišli, vyskúšala som ich a bola som veľmi šťastná, že mi dobre sekli. Bála som sa. lebo cez internet sa mi často neoplatí kupovať obuv. Ale tentokrát to padlo na dobru pôdu. Ďakujem. Aj veľkosť je dobrá, aj keď som rozmýšľala kúpiť 39, napokon som objednala 40 a dobre som urobila. Cena je síce dosť mastná pre mňa, ale neľutujem, verím, že ich rada ponosím.

Oldřiška

1.4.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Boty jsou naprosto v pořádku, jen vyšší pata dře.

Hana

2.4.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

o hodně neodpovídá rozměrům v tabulce velikostí

Eliška

7.4.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
pěkné, pohodlné

Nepáči sa
trochu barví nohu, jedna bota dělá puchýř na patě

Iva

7.4.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Botičky úžasné, potřebovala jsem větší, peníze vráceny, objednávám znovu.

Renata

14.4.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Krásná, měkká kůže

Jana

21.4.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Pohodlné

Helena

24.4.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Od zakoupení je dennodenně nosím. I přes problémy s nožní klenbou se v nich příjemně chodí, jsem schopna v nich být velkou část dne.

Páči sa
Velikost odpovídá Příjemně se nosí Jsou měkké Hezky vypadají na nohou

Anonymné

27.4.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Volba po operaci nohy. Měkké, příjemné nošení.

Ľubica

28.4.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

objednala som si c. 38 ale musela som vratit nakolko mi bol vyrobok maly, hned som si objednala c. 39 a tem mi sadol ako uliaty

Ľubica

8.5.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

velmi dobre sa v nich chodi, najprv som si kupila c. 38 ale musela som vratit a objednala som si c. 39 ktore sadli ako uliate. prisli hned dna druhy den ako som objednala, aj platba za prve poslali chytro.

Jaroslava

18.5.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Zatím krátká doba na reálné hodnocení. Párkrát na noze. Nicméně krásné a pohodlné, velká spokojenost.

Jaroslava

18.5.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Jen zevní hodnoceni, jeste jsem je nemela na noze. Mam uz v černé barvě, s nimi spokojena, proto objednávka i v teto barvě.

Iva

19.5.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Boty vypadaly na první pohled velmi pohodlně, při obutí byla velmi příjemná měkká stélka. Bohužel, špička boty směřovala, nepochopitelně, vzhůru a byla velmi tvrdá. Při zkoušení chůze v obuvi se na svršku boty objevoval záhyb. Nicméně jsem boty nevracela, nechala si je kamarádka, která má pravděpodobně jinou stavbu chodidla, je s nimi spokojená.

Páči sa
měkká stélka

Nepáči sa
špička boty směřovala vzhůru a byla jakoby vyztužená a příliš tvrdá, při chůzi se na svršku boty tvořil záhyb

Marie

19.5.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Zatím nevyzkoušeno, boty vypadají, že budou pohodlné

Páči sa
Zatím jsem nevyzkoušela, boty vypadají dobře

Nepáči sa
Vnitřní vložka není příliš kvalitně udělána, u jedné boty přesahuje ven o značně viditelnou část, je to na vnitřní straně boty, proto nebudu vracet

Eva

20.5.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Jedním slovem supr

Jana

24.5.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Veľmi pohodlné

Šárka

25.5.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Jelikož jde o kůži, dám jim šanci a budu doufat, že se na patě přizpůsobí, povolí a přestanou dřít. Jinak jsou to botky moc pěkné, snad budou i pohodlné.

Páči sa
Pěkně zpracovaná bota, kvalitní kůže l, poctivá prace.

Nepáči sa
Bohužel paty velmi dřou a kůže barví nohu.