Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné pěkné botky
Recenzia nakupujúceho
Úžasně měkká kůže, jak jsem si přála.
Páči sa
Pohodlné baleriny s koženou vložkou s klenbou, ideálě široké.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Měkká botka příjemně široká nikde netlačí a pro ostruhy maximálne vhodná venku mrzne zkoušená doma delší dobu tak příjemně se nosí padne dobře jen asi větší velikost brát ale já už možná nemám svoji velikost původní dávno, ale 39by mi nesedla tak fajne jak 40... kvalita odpovídá cene ještě ukáže čas jak dlouho vydrží ale první dojem je prostě senzační hodí se v létě snad na vše a já plánují v ní chodit již hned jak se jen trochu oteplí není důvod botky nechávat doma jsou vhodné nejen na léto ale už i na jaro k riflim na boso a fajn budou i v létě k šatům kratasum a možná i na kolo na popojíždění...kotník je obemknut páskem a nejsou to jen botky na paradu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné
Ivana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Topánočky sú nádherné, príjemné aj na bosú nohu, mäkučké, môžem len odporúčať. Moja klasická veľkosť mi sadla.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
krásné
Jana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Sandalky su super,ale skoda,ze neboli v 36-ke.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Žádné nedostatky jsem neviděla
Páči sa
Tyto boty jsou super pohodlné, měla jsem je na sobě na vystoupení i celou cestu domů z jiného města, a nohy se mi vůbec neunavily, ani jsem je na nohou necítila.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné
Recenzia nakupujúceho
S balerínami jsem velice spokojená. Mám širokou nohu a halluxy a je pro mě obtížné sehnat obuv, která by se mi líbila a navíc byla pohodlná. Tato obuv to rozhodně splňuje. Sedla mi dokonce o číslo menší velikost. Hned první den nošení,jsem je zvládla mít na noze od rána do večera. Z Ovečkárny už mám doma i jiné modely obuvi a určitě se vrátím pro další.
Páči sa
Pohodlné, vhodné pro širší chodidlo
Nepáči sa
Tmavý vnitřek obuvi pouští barvu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pěkné boty, jsou příjemné na noze.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Měkoučké, pohodlné- přestože mám velké problémy s chodidly. Navíc vypadají elegantně
a můžou se vzit na mnohé příležitosti - mám je moc ráda.
Nepáči sa
Jen je škoda, že paty z nich mám úplně černé přes silonku..a nejde to vůbec dolů. To je nepříjemné,když se máte někde vyzout. Tohle doporučuji ošetřit. Budu muset použít vložky, což mi zbytečně ubere prostor pro prsty. A trochu ubere výhodu podpory klenby.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Pěkné.
Páči sa
Jsou pěkné a pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Kožené, elegantní balerínky neměly chybu. Jen já jsem si nevšimla, že šíře bot je normální, nikoliv širší. Musela jsem vrátit. Moc by se mně líbily.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Pohodlné
Nepáči sa
Pouští barvu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Recenzi jsem napsala hned po zaslani bot. A to proto , ze boty jsou muj styl a navic pohodlne a pekne.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Boty jsou velmi pohodlné, dostatečně široké .Krásně sedí na noze.
Za mne velká spokojenost.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Botky jsou pohodlné, měkké.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Pohodlná obuv i pro širokou nohu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velice pohodlné, není co vytknout , na nohou vypadají velice hezky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty vypadají, že by mohly dlouho vydržet. Nepotí se v nich příliš nohy.
Páči sa
Velmi pohodlné.
Silvia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pravá koža
Produkt zodpovedá popisu v eshope
Produkt má "naše" číslovanie
Topánky sú široké tak akurát
Vnútorná vložka je z kože, má jemný profil, dá sa vybrať a vymeniť za ortopedicku podľa potreby
Zaujímavá podrážka, nesmyka sa, verím že vydrží
Pomer kvalita/cena je veľmi priaznivý
Sú vzhladovo elegantné a vhodné na bežný život, chodenie, státie, dá sa v nich chodiť celý deň
Ak by boli aj v iných farbách než biela a čierna, tak by som si kúpila presne tento model
Verím že sa v tomto pohodlnom prevedení budú vyrábať dlhodobo
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
krásně sedí, velikost odpovídá, pohodlné a měkké jak papučky
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
krásně sedí, velikost odpovídá, pohodlné jak papučky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
super botky, moc ráda a často je nosím
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Rychlé dodání, baleríny jak bačkůrky.. kožené, pohodlné..
Viera
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Kvalitné, mäkučké, pohodlné topánky. Spĺňajú všetky vlastnosti, ktoré výrobca avizuje.
Silvia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
mäkkučké, kožené, pekné biele, na nohe elegantné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi pohodlná obuv.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Mám už světlou variantu, jsem s ní spokojená, proto jsem si zakoupila i černé.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
padnou, netlačí
Helena
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Topánky keď prišli, vyskúšala som ich a bola som veľmi šťastná, že mi dobre sekli. Bála som sa. lebo cez internet sa mi často neoplatí kupovať obuv. Ale tentokrát to padlo na dobru pôdu. Ďakujem. Aj veľkosť je dobrá, aj keď som rozmýšľala kúpiť 39, napokon som objednala 40 a dobre som urobila. Cena je síce dosť mastná pre mňa, ale neľutujem, verím, že ich rada ponosím.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty jsou naprosto v pořádku, jen vyšší pata dře.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
o hodně neodpovídá rozměrům v tabulce velikostí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pěkné, pohodlné
Nepáči sa
trochu barví nohu, jedna bota dělá puchýř na patě
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Botičky úžasné, potřebovala jsem větší, peníze vráceny, objednávám znovu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Krásná, měkká kůže
Jana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Od zakoupení je dennodenně nosím. I přes problémy s nožní klenbou se v nich příjemně chodí, jsem schopna v nich být velkou část dne.
Páči sa
Velikost odpovídá
Příjemně se nosí
Jsou měkké
Hezky vypadají na nohou
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Volba po operaci nohy. Měkké, příjemné nošení.
Ľubica
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
objednala som si c. 38 ale musela som vratit nakolko mi bol vyrobok maly, hned som si objednala c. 39 a tem mi sadol ako uliaty
Ľubica
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
velmi dobre sa v nich chodi, najprv som si kupila c. 38 ale musela som vratit a objednala som si c. 39 ktore sadli ako uliate. prisli hned dna druhy den ako som objednala, aj platba za prve poslali chytro.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zatím krátká doba na reálné hodnocení. Párkrát na noze. Nicméně krásné a pohodlné, velká spokojenost.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jen zevní hodnoceni, jeste jsem je nemela na noze. Mam uz v černé barvě, s nimi spokojena, proto objednávka i v teto barvě.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty vypadaly na první pohled velmi pohodlně, při obutí byla velmi příjemná měkká stélka. Bohužel, špička boty směřovala, nepochopitelně, vzhůru a byla velmi tvrdá. Při zkoušení chůze v obuvi se na svršku boty objevoval záhyb. Nicméně jsem boty nevracela, nechala si je kamarádka, která má pravděpodobně jinou stavbu chodidla, je s nimi spokojená.
Páči sa
měkká stélka
Nepáči sa
špička boty směřovala vzhůru a byla jakoby vyztužená a příliš tvrdá, při chůzi se na svršku boty tvořil záhyb
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zatím nevyzkoušeno, boty vypadají, že budou pohodlné
Páči sa
Zatím jsem nevyzkoušela, boty vypadají dobře
Nepáči sa
Vnitřní vložka není příliš kvalitně udělána, u jedné boty přesahuje ven o značně viditelnou část, je to na vnitřní straně boty, proto nebudu vracet
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jedním slovem supr
Jana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Veľmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jelikož jde o kůži, dám jim šanci a budu doufat, že se na patě přizpůsobí, povolí a přestanou dřít. Jinak jsou to botky moc pěkné, snad budou i pohodlné.
Páči sa
Pěkně zpracovaná bota, kvalitní kůže l, poctivá prace.
Nepáči sa
Bohužel paty velmi dřou a kůže barví nohu.