Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Dokonale teplé a bezúdržbové
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Určite ho vrelo odporúčam. Len horná časť (na operadle) by mohla byť trochu dlhšia, aby nespadla z operadla. Ale inak skvelé! Bolo by dobré vyskúšať inú technológiu spracovania, aby sa nehrýzla. Musíte si na to prispôsobiť oblečenie vrátane dlhých rukávov. V opačnom prípade sa zahryzne.
Páči sa
na televíznom kresle pre teplo zospodu :)
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Príjemný materiál, je to umývanie.
Nepáči sa
bolo by dobré, keby bola na vrchu gumička, ktorá by držala operadlo. Ale okrem toho si ho ušila sama.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pekné, praktické, príjemné
Peter
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pekný,teplý,elegantný
Páči sa
Dobre vyzerá
Dobre hreje
Nepáči sa
Horný časť by mohol byť ca o 20 cm dlhší na môje kreslo
Peter
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Jednoducho je dobrý pocit sedieť v zime v kresle,,ktoré má tento poťah
Páči sa
Kvalitný materiál,
Príjemne hreje
Nepáči sa
Mohol by byť hore dlhšie
Anna Lauková
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Výborne sa na ňom sedí, aj keď je menšie ako kreslo.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
príjemný materiál, dobre sedí na stoličke
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
úžasná vec, rozmerovo vhodná, kvalitná a praktická
Emília
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Mäkký hrejivý materiál. Dostatočne hrubý, sedí na kresle, nezhŕňa sa. Sadol na moje kreslo presne, je pohodlný a vrecká sa hodia na ovládač či časopis.
Páči sa
kvalitný a hrubý podsedák
vlna nehryzie
dobre izoluje
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Mám ho na svojej kancelárskej stoličke, je teplý, veľmi pohodlný
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
I
Recenzia nakupujúceho compari.ro
Produkt som si kúpila, pretože je vyrobený z vlny a je to vzor, ktorý je vhodný na oheň, pri ktorom sa doma zdržiavam najčastejšie.
Páči sa
Je to skvelý materiál, zdá sa, že vás príjemne zabalí, je teplý v chlade a v teple sa cítite veľmi pohodlne, nemáte pocit, že sa potíte
Nepáči sa
Nemám žiadne negatívne návrhy alebo názory
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Kvalita je dobrá, ale je len 50 cm široký.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Krásne, príjemné na dotyk
Zuzana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Teply, používame do auta
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
skvěle sedí, hřejivé, měkké, pohodlné