Anděla

6.7.2021

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Dokonale teplé a bezúdržbové

Nicole

4.9.2021

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Určite ho vrelo odporúčam. Len horná časť (na operadle) by mohla byť trochu dlhšia, aby nespadla z operadla. Ale inak skvelé! Bolo by dobré vyskúšať inú technológiu spracovania, aby sa nehrýzla. Musíte si na to prispôsobiť oblečenie vrátane dlhých rukávov. V opačnom prípade sa zahryzne.

Páči sa
na televíznom kresle pre teplo zospodu :)

Jaroslava

9.2.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Príjemný materiál, je to umývanie.

Nepáči sa
bolo by dobré, keby bola na vrchu gumička, ktorá by držala operadlo. Ale okrem toho si ho ušila sama.

Blanka

16.5.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pekné, praktické, príjemné

Peter

22.9.2022

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Pekný,teplý,elegantný

Páči sa
Dobre vyzerá Dobre hreje

Nepáči sa
Horný časť by mohol byť ca o 20 cm dlhší na môje kreslo

Peter

30.9.2022

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Jednoducho je dobrý pocit sedieť v zime v kresle,,ktoré má tento poťah

Páči sa
Kvalitný materiál, Príjemne hreje

Nepáči sa
Mohol by byť hore dlhšie

Anna Lauková

8.10.2022

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Výborne sa na ňom sedí, aj keď je menšie ako kreslo.

Jana

10.10.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

príjemný materiál, dobre sedí na stoličke

Marcela

17.5.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

úžasná vec, rozmerovo vhodná, kvalitná a praktická

Emília

8.10.2023

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Mäkký hrejivý materiál. Dostatočne hrubý, sedí na kresle, nezhŕňa sa. Sadol na moje kreslo presne, je pohodlný a vrecká sa hodia na ovládač či časopis.

Páči sa
kvalitný a hrubý podsedák vlna nehryzie dobre izoluje

Ludmila

14.11.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Mám ho na svojej kancelárskej stoličke, je teplý, veľmi pohodlný

Martina

15.4.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
I

Anonymné

12.7.2024

Od zákazníka z woolville.ro

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho compari.ro

Produkt som si kúpila, pretože je vyrobený z vlny a je to vzor, ktorý je vhodný na oheň, pri ktorom sa doma zdržiavam najčastejšie.

Páči sa
Je to skvelý materiál, zdá sa, že vás príjemne zabalí, je teplý v chlade a v teple sa cítite veľmi pohodlne, nemáte pocit, že sa potíte

Nepáči sa
Nemám žiadne negatívne návrhy alebo názory

Jaroslava

18.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Kvalita je dobrá, ale je len 50 cm široký.

Zdenka

31.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Krásne, príjemné na dotyk

Zuzana

25.12.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Teply, používame do auta

Kateřina

19.1.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

skvěle sedí, hřejivé, měkké, pohodlné