Blanka
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Nepáči sa
príliš široké, na nohe vôbec nesedeli
Adriena Cupaková
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
zial, dane papucky nie su velmi pevne, po obuti mi na nohe nedrzia, takze zial, nepouzivam ich, su odlozene. Ta guma vobec nesluzi na upevnenie nohy.
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Sú ľahké,ale s ortopedickymi vložka mi tlačia,musela som ich vybrať a nahradiť inými obyčajnými čo je nevýhoda pre klenbu nôh
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Vyzerajú dobre a pohodlne, ale veľkosť nezodpovedá, sú strašne široké, pri chôdzi padajú z nohy, budem si musieť kúpiť vložky, aby som ich mohla nosiť.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Ohledně pohodlnosti je vše v pořádku. Lehká botička, sedí dobře. Jediný problém mám s tím, že boty jsou takové nehezké. Pokud by mi bylo o 30 více, asi bych to netěšila, ale přeci jen se ještě necítím na to, abych nosila botky duůchodky... Asi by to chtělo na tom designu zapracovat. Vadí mi tam ta jinak zbarvená guma přes nárt, nevypadá to prostě dobře a vizuálně to ty boty dělá ještě širší než jsou. Takže za pohodlnost je to 100% ale za vzhled 0%. Znovu si raději objednám ty polobotky, ty vypadají lépe.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Vrátil jsem , částečně poškozeno
Denisa Sulovska
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Mňa bohuziaľ gumička tlačila na haluxy. Inak sú široké a vyzerajú poholdné.
Nepáči sa
Musela som vrátiť.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Museli jsme vrátit, maminku tlačila guma, neboť má nateklé nohy.
Silvia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Vratene, prilis siroke
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Mně se zdá, že stélka je hodně nízká, ale jinému to třeba sedí
Páči sa
Levné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Botky jsem koupila mamince, vypadají dobře a mají příjemnou stélku. Pouze jsou opravdu na hodně širokou nohu a to jsem si myslela, že maminka má. Vzala jsem velikost tak, aby jí seděly a netlačily palce, ale v tom případě se při chůzi vyzouvaly. Tak tady na to si dát jenom pozor. Jinak jsou moc pěkný. Výrobek jsme tedy vrátili.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné, pomerne široké a kvalitné
Marta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
pohodlné, ale široké
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pohodlné
Iveta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Produkt bol zakúpený ako darček takže ešte neviem
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Veľmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
boty jsou fajn,vše v pořádku.příště si můžu vzít menší-tedy ještě uvidím,až mi otečou nohy.jsou výborně široké a lehké.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Přesto, že mám nízký nárt a hubenou nohu, nohy mne neotékají, guma odstává, boty si nechám, opatěnka vše vyřešila, při chůzi z nohy nepadají, chůze jak v bavlnce, mám halux a kotníkový prst, jsou to první boty v mém životě, které mi vyhovuj a to mám rozdíl v délce chodila pravé a levé. - pečlivě změřte svoji velikost, jak radí prodejce jsou opravdu větší a širší než konfekční velikost - změřte si obě nohy-délku chodidla
Páči sa
perfektní došlap
široká špice, prsty mají prostor
opravdu komfort
Nepáči sa
pro lidi s nízkým nártem guma nad nártem odstává
jsou ro širokou nohu
nebo pro toho, komu noha otéká
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
vhodné pro širokou nohu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
velmi pohodlné
krásně sedí na širší nohu
Nepáči sa
nevypadají úplně moderně
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Veľmi pohodlné
Nepáči sa
Sú naozaj veľmi široké, nie sú vhodné pre klasické alebo len mierne deformované chodidlo.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Už som opísal vyššie
Páči sa
Príjemný pohľad na pohodlné
Pre mňa osobne, neuspokojivé gumové uťahovanie na nárte,Zvažujem vrátenie tovaru a nákup iného modelu
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
doporučuji s vhodnou ponožkou
Páči sa
pohodlné
Nepáči sa
při zapocení nohy jde cítit (umělé)
Michaela
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Velmi lahke topanocky na nosenie po meste
Nepáči sa
Vzhladom na to ze som si objednala velkost 42 su mi akurat a to sim si chcela objednat velkost 41
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Široké a pohodlné. Trošku babičkovské.
Nepáči sa
Guma je dost těsná.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Baleriny jsou vzhledově moc pěkně, příjemné na nohu, netlačí a ani nedrou.Jsou opravdu dost široké a tak jsem zvědavá, až mi odpoledne napuchnou nohy, jaké to bude
Páči sa
Baleriny jsou velice příjemné,jen jsou dost široké. Mám dost širokou nohu a i mně jsou volné.
Nepáči sa
Obuv je dost široká
Kristína
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Ľahučké, mäkkučké
Nepáči sa
Žiaľ, nesadla mi moja veľkosť a prekvapilo ma, že ma v nich na dĺžku tlačil palec a musela som ich vrátiť, pretože väčšie by mi boli už moc široké.
Renata
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Som rada,ze su topanky siroke,lebo mi opuchaju nohy. Vdaka
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Pohodlná široká obuv
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
produkt je výborný na nošeni jen se začala třepit guma na rubu nártů a opatky se dost brzy prolamují jižjsem si koupila boty tohoto typu 4x proto mohu posuzovat
Elena
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Ľahké, pohodlné
Nepáči sa
Výzor je trošku taky babičkovsky
Marianna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Som rada že na trhu a objavil Váš výrobok, ktorý by som hodnotila na jedničku s hviezdičkou. Výborne sa nosí.
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Ľahké a prispôsobivé
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Príjemné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
příjemně se nosí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Obuv je velice pohodlná. Mám spadlou klenbu a halux, takže by mi ve všem vyhovovala, ale objednala jsem si svoje velikostní číslo a boty mi spadávaly z chodidel. Doporučuji objednávat o číslo menší/ možná i o dvě čísla/. Boty jsem dala kamarádce, ale bojím se objednat další, abych neplatila stále poštovné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Opravdu pohodlné měkké boty
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Topánky sú dobré. Sú to skôr papuče ako topánky. Výhodou je ich suchý zips, ktorý sa môže nastaviť na nohe.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jsem velmi spokojená
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi pohodlná obuv.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Ok
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zatím nemám,protože jsem si je koupila až na léto.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Ortopedická vložka se trochu shrnuje, vyřešeno oboustrannou lepicí páskou, jinak jsou opravdu pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Super
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
široké
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty jsou velmi pohodlné, na mě moc široké, padaly mi z nohy. Ale jsou měkoučké.
Iveta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
výborné topánky, overené už z minulosti
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Dobré .
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Barva je hezká vel. 37 sedí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Velice pohodlné, příjemně se nosí.
Emília
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Výborne sa v nich chodí,ľahučké, v strede sa trochu odťahujú. spokojnosť.
Alexandra
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
ľahké, priestranné, pohodlné, pomoc pri halluxe
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Ujdou
Páči sa
Rychle se nazuji
Nepáči sa
Nesedi pevne na noze
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Určitě pohodlné. Koupila jsem si na léto a představovala jsem si lehčí tenisky. Můj špatný výběr, bohužel vracím.
Edita
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Topánky sú ľahké, pekne vypracované. V mojom prípade som musela topánky vrátiť, lebo nemajú pracku a padali mi z nohy. Nie je to však chyba topánok, moja útla noha ich do šírky dostatočne nevyplnila.
Oľga
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Už som ich mala. Pri pravidelnom nosení sa časom opotrebujú. Kúpila som si také isté Sú veľmi pohodlné.
Zuzana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlne pekne kvalitne. Velkost sedi
Jana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Mäkké a pohodlné
Nepáči sa
Len drobnosť, trochu mi vadí, že na sivých je béžový pruh cez priehlavok (mohol by byť sivý)
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Splňuje očekávání,pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Som veľmi spokojný s vaším obchodom, krásne veci, pekné rokovanie.
Ľubomíra
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Topánky spĺňajú svoj účel som veľmi spokojná
Aniko
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
rýchlosť, ochota obchodu
Martina
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Krásne, pohodlné, ľahké topánočky pre zdravé nosenie. Určite nie posledné. Kvalita za rozumnú cenu. Zvlášť pre ľudí, potrebujú širší strih topánky.
Zuzana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Balerínky sú veľmi mäkké, po operácii haluxu ideálne na nohy, lebo netlačia a sú pohodlné
Žiadna
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Su perfektne
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
príjemné, pohodlné
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
príjemné, pohodlné
Dagmar
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Ľahučké, priestorne
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
naozaj široká stopa, voľná
pre lekársku obuv je cena skvelá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
velmi pohodlné, velikost odpovídá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Velice pohodlne
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lehké a pohodlné baleriny. Mám širší nohy a dost mi otékají, ale boty sedí super. Doporučuji.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Velmi pohodlné nošení
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
měkká příjemná,druhé nohy :-), dřeváky ze zvědavosti,učím se v nich chodit. Celkově spokojenost
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty jsou poddajné, prodyšné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
velice pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Kvalita za dobrou cenu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pohodlnost obuvi, mám vbočené palce a propadlou klenbu nohou, jsou pohodlné jako bačkory
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pohodlné a lehoučké. Skvělé
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
velmi pohodlné, elegantní, dobře sedí, velikost odpovídá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
velmi pohodlné, elegantní, dobře sedí, velikost odpovídá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Super botky, lehoučké, pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lehoučké a pohodlné
Páči sa
Kvalitní
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Lehke pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné, široké ve špičce
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Moc příjemné, dost široké, že i moje nožky s plochou klenbou se do nich pohodlně vejde. Možná bych mohla mít i o 1 číslo větší, ale i tak je unosím, jsou vzdušné tak na jaro a podzim.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Obuv je pohodlná, príjemná.
Perla
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Mäkkučké a pohodlné.
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Som spokojná.Balerínky by som doporučila pre širšiu nohu.Veľkosť sedela.Používam ich ako domácu obuv, sú pohodlné.Vybrala som si ich pre ortopedickú vložku nakoľko mám problémy s pätou.Kvalita spracovania super.Cena tiež.
Nepáči sa
Balerínky sú naozaj určené pre širšiu nohu, ale držia na chudšej nohe aj tak dobre.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlná obuv
Nepáči sa
Žádnou nevidím
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné, těším se na jaro, když je obuju.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
velice dobře se v nich chodí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
obuv je maličko širší
Helena
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Som veľmi spokojná, sú pohodlné. Odporučila som aj sestre.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Výhoda
Marta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Tovar, ktorý som si vybrala je na širšiu nohu, čo je môj prípad. Je to kvalitný výrobok.
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Zodpoveda to kvalite aj popisu, podrážka je protišmyková.
Ružena
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Obuv vhodná aj na veľmi širokú nohu.
Páči sa
Široký výber na problematickú nohu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
mám nateklé nohy, botičky sedí velikosti a nohy jsou jako v papučkách........
Lýdia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Prispôsobivé balerínky, odporúčam
Jolana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Moderný a priedušný materiál, ktorý sa prispôsobí chodidlu. Obuv je mimoriadne ľahká a pohodlná.
Viera
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Mäkké, pohodlné
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
veľmi pohodlná najmä pre tých, ktorí majú problém s chodidlami a haluxmi....Topánky sú pre moju mamu, ktorá je s nimi veľmi spokojná...
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Velice pohodlné
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Ľahké,pohodlne
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
rychlost, dobrá komunikace,
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
maximálna spokojnosť
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Deset hvězdiček za tyto perfektní boty !!!
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Dokonalé zdravotně ortopedické baleríny, netlačí, nejsou úzké, vyjímečně pohodlné, krásné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Dobře padnou na nohu a pohodlně se nosí.
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Kvalitny produkt za dobru cenu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
lehké, pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné,lehké a hlavně nevadí když jsou oteklé nohy,stále jste jako v bavlnce.
Páči sa
Lehké a pohodlné,hlavně když mám oteklé nohy.
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Velmi pohodlné.
Stanislava
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
veľmi pohodlné aj pre širšiu nohu
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Tento tovar som objednávala pre kamarátku a s balerínami je spokojná a taktiež bandáž si objednala kamarátka a pri prevzatí pozrela aj bandáž a páčila sa jej či ju už používala neviem.
Zuzana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Skvele ak mate bolave nohy je to ako keby ste chodili v bavlnke
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zakúpené pre moju babičku, ktorá je veľmi spokojná s topánkami, v ktorých sa jej nohy podľa jej slov cítia ako v bavlnke.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Spokojnosť
Martina
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlne pre sirsie chodidlo
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
velmi pohodlné, dostatečně široké, kvalitní výrobek
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pro nateklé nohy jako mám já, jsou akorát na nohu, krásně se v nich chodí. prostě nohy jako v bavlnce :-)
Nepáči sa
žádnou jsem nenašla
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
výborné zpracování a botky sedí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Bezvadné pohodlné botky "na lítačku". Kolem prstů je bota volnější, avšak guma na nártu krásně botu upevňuje, takže se noha cítí jako v papučích. Velmi příjemné nošení.
Eva
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Som ZŤP s ťažkými opuchmi dolných končatín a toto sú jediné pohodlné balerínky ktoré môžem používať pri cvičení na bycikli, či bežeckom páse v rámci rehabilitácie.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Maminka má několikrát operovanou nohu a pro otok neobuje žádnou botu , až tu od Vás .
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lepší než Čína
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Perfektní
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
na oteklé nohy
Martina
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
objednali sme menšie číslo, inak pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Příjemné botky chodí se v nich jako po mechu
Páči sa
Příjemné botky chodí se v nich jako po mechu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Příjemné botky chodí se v nich jako po mechu
Páči sa
Příjemné botky, chodí se v nich jako po mechu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Super
Martina
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
podrobnejšie budem vedieť po dlhšom nosení
Páči sa
jemné, mäkučké
vhodné na širšiu nohu, ideálne pre seniorov
ľahké nazúvanie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
mám široké nohy, které mi natékají. Tyto baleríny mi jsou
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Jsou opravdu široké
Pohodlné jako papučky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Mám již koupené jiné baleriny a jsem maximálně spokojená. Jsou vhodné na širší nohy. Doporučila jsem i známé a je vice spokojená.
Jarmila
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
šikovné a pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Botky jsou opravdu hodně široké,až mě to překvapilo.Ortopedická vložka byla také milým překvapením.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
V mém čísle bohužel už nemají, ale zkoušela jsem je a vklouzne se do nich úžasně snadno, tak si myslím, že budou moc pohodlné i na širší nohu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Již jsem zakoupila druhé. Mamince je 90 let a je s balerínami moc spokojená.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
super
Alena
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Veľmi pohodlné
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Doporučujem
Magdaléna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
veľmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
příjemné balerínky
Ing.Eva
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
žiadna
Páči sa
rýchlosť, kvalita
Maria
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Odporúčam... vyzerajú byť pohodlné, kvalitné spracovanie, ale nesadla veľkosť... už sú na ceste na výmenu...S výmenou mi poradil Váš pracovník, ktorý bol veľmi ochotný ... veľká spokojnosť....
Veronika
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
S balerínami som veĺmi spokojná, objednávala som ich už 2. krát, ĺahké , dobre sadnú nohu, výborne sa nosia .
Gizela
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlné, vhodné pre širšiu nohu, spokojnosť
ETELA
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Napriek tomu,že som si musela tovar vymeniť nakolko o jedno číslo som potrebovala menšie stovarom som velmi spokojna aj s dodacou lehotou. Opis o tovaru zodpoveda skutočnosti.Konečne sa mi podarilo zadovažiť topanky v ktorých sa mi príjemne chodí, su širšie a také potrebujem na opuchnuté nohy. Som velmi spokojna a rozhodla som sa objednaťtaké isté len v inej farbe.
Kristina
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Prijemne
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Balerínky sú super aj vo veľkosti 42. Sú určené pre ľudí so širokou nohou a vysokým priehlavkom. Sadli mi ako uliate. Mäkučké a pohodlné. Určite si objednám aj iný model.
Nepáči sa
žiadna nevýhoda
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Produkt nemohu hodnotit, tento byl zaslán a neodpovídal moji potřebě. Toto bylo vyřízeno s panem Tomášek Flídrem k naprosté spokojenosti. SUPER!
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pohodlná obuv
Nepáči sa
škoda, že obuv nebyla v požadované - černé - barvě
Oľga
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Na nohe ich ani necítite. Vhodné na celodenné nosenie. Kúpu hodnotím ako výhodnú,. Cena je výhodná vzhľadom ku kvalite. Tento produkt je vhodný pre každého. Každý chce mať obuv, v ktorej vydržia celý deň. Najviac to ocenia ľudia so širšou nohou. Aj tí, ktorí majú prácu pri ktorej dlhšie stoja alebo chodia po schodoch. Veľmi milo som prekvapená a odporúčam každému.
Páči sa
Pravdepodobne si objednám aj v inej farbe. Sú veľmi pohodlné. Lepšie som ešte nemala. Veľkosť ako nosíte.
Kvalita.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Veľmi pohodlné, objednal som si ich už dvakrát.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
chodí se v nich jak po obláčku
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlná, vzdušná, lehká obuv
Ivana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Topánky sú ľahučké, dobre sa nosia, som veľmi spokojná.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
POHODLNÉ NOŠENÍ
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty jsem vyzkoušela, ale vracela. Byl mě zaslán jiný model. Pouze jsem je obula, ale nehodily se mě a potřebovala jsem jiný typ boty. Byla jsem mile překvapena rychlostí s jakou výměna proběhla k mé naprosté spokojenosti
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
rychlost dodávky, kvalita zboží
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Mám opuchnutú nohu po nehode, topánky sú príjemné a pohodlné, som spokojný
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Ľahké - pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jsou pohodlne a siroke, dobre se nazouvaji. Na delsi prochazky me trochu z nich boli nohy. Ale je to asi tim, ze mam spatnou klenbu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Velmi široké
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Krásné měkoučké pro širší nohu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jsou opravdu příjemné a široké, na oteklé nohy ideální, pravděpodobně si pořídím i další barevné varianty. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že oproti té o kousek dražší variantě nemají pásek přes nárt, takže v situaci, kdy nohy oteklé (tolik) nemáte, trochu padají - pokud máte rozdílně nateklé nohy během dne nebo v různé dny, zvažte tu stovku navíc :) Mám taky trochu obavu, že v dešti budou schopné nasáknout nemalé množství vody a dlouho schnout (oproti koženým nebo plátěným botám), ale to je předpokládám spíš celkově o typu obuvi, ne problém tohoto konkrétního výrobku.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Ľahká a pohodlná obuv - dostatočne široká na opuchnuté nohy.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lehká, pohodlná a dostatečně široká obuv na oteklé nohy.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Ľahké, priedušné a široké sú skvelé.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
příjemné a pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Doporucuji
Páči sa
Padnou na nohu jako presne usite
Dobra chúze
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zatím jen jedna vycházka, ale botičky super, pohodlné.
Světlana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Nadherne vypracovanie
Helena
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Sú pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
baleríny jsou širší a pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Ľahká obuv pre širšie nohy
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Nesmírně pohodlné
Noha jak v bavlnce
Široké, ale neplandají
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jsou opravdu pohodlné a dost široké, splňují požadavky pro komfortní obuv. Mám už jedny v růžové barvě a jsem spokojená.
Janette
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
výborné pre dôchodcov
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jsem velmi spokojena, používám baleríny jako domácí obuv a jsou nejen pohodlné, ale i hezké. Vzhledem k tomu, že je používám denně, a to několik let, kupuji si je opakovaně.
Páči sa
Vhodné pro nohy, které otékají.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi pohodlné, velikost odpovídá zjištěné velikosti podle tabulky.
Kristina
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Perfektne
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pohodlné, materiál-síťovina se přízpůsobí noze, stejný materiál jako u tenisek,takže kdo má např.halux - je to pro něj ideální bota
Nepáči sa
zatím o žádné nevím
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
lehoučké a pohodlné nazouváky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
skvěle se nosí--maximálně pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Rychlé doručení, přehledný e-shop
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Dobre sedí na nohe, pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Výrobek mi maximálně vyhovuje. Trpím otoky dolních končetin.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi pohodlné, skvěle padnou. Doporučuji :)
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné,dostatečně široké,není třeba kupovat o číslo větší.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Veľmi pohodlné topánky, sú ľahké, veľkosť zodpovedá.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lehké botky pro širší nožky. Velmi pohodlné, doporučuji
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Špatně zvolené čislo, vracela jsem, jinak moc hezké, guma byla hodně těsná, ale asi proto, že byly malé
Jana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Maximálne pohodlné
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
lehký, prodyšný
Miroslava
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Mäkká, príjemná obuv, nerobia sa otlaky, vhodné aj pri probléme s vybočeným palcom..
Dana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Veľkosti sedia konečne som nasla pohodlné baleríny na moje boľavé nohy
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Měkké, pohodlné a dobře padnoucí na širší nohu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
velmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lehoucke,zdravotní,vyndavaci stélka,pohodlne
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
lehoučké a pohodlné
Páči sa
lehoučké a pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné
Páči sa
velice pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jsou měkké a pohodlné. Spokojená
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
lehké a velmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jsou měkoučké , netlačí z příjemného materiálu. Doporučuji na léto všem.
Marta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Veľmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Koupila jsem už druhé. Ne kvůli nekvalitnímu produktu, ale doslova jsem je prochodila, protože jsem od jara do dnes neodložila a furt je nosím i na túry. Lehké, ortopedické, nebolí z nich prsty a ani šlachy v nártu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Vše OK
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Lehké pohodlné boty
Nepáči sa
----
Oľga
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Obuv je veľmi pohodlná.
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
lahke pohodlne
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Mamka je spokojená.
Beata
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
pohodlná obuv, príjemne sedí na nohe
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
vyhovující na širší nohu, objednala jsem již podruhé
Nepáči sa
žádná
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Mám už jedny pevnější baleríny, chtěla jsem ještě lehčí, jemnější a jsou opravdu vynikající.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Už jsem psala, že techo balerínek jsem si koupila, 3 páry, každé barevně jiné, jsem v nich moc spokojená
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Tieto čierno-biele balerínky sú už tretím párom, ktorý som si kúpila (mám ružové a červeno-biele), mám problémy s chôdzou po zranení. Mám málo známy Sedeckov syndróm. V týchto topánkach sa mi pohodlne chodí, príjemne sa obúvajú, sú dostatočne široké, som veľmi spokojná
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Jsou skvělé. Sluší a dobře sedí na noze, jsou pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
velice pohodlné botičky,pevné,dobře se udržují
Lucia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Mamine sedia kedze ma siroku nohu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Balerinami jsem nadšená, už roky jsem neměla tak pohodlné boty, už se těším, až je budu nosit.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty jsou super, ale musela jsem je vrátit. Na jedné noze mám hallux a ta bota mě tlačila. Větší mít nemohu, protože by mě byla bota na druhé noze velká.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
hezky široká, noha v ní sedí i vybočeným palcem dobře
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
pohodlnosť
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
široká obuv, pohodlná
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pro starší lidi se širší nohou ideální
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pohodlné boty,na širší nohu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
veľmi pohodlné
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Veľmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Perfektní.
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Kvalitný produkt
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Balerínky jsou krásné a pohodlené, pořídila jsem si čtyři barvy, střídám je podle oblečení, jsem s nimi velice spokojená
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Veľmi kvalitný produkt, presne zodpovedá popisu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné.
Andrea
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
výborné pre boľavé nôžky
Nepáči sa
Veľkosť je trochu väčšia. Kúpila som 39, ale vyskakujú na päte.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Měkoučké , jemné, dobře se chodí v nich.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlná obuv
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné, mají tvarovanou stélku
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Vzhledově velmi pěkný výrobek, ale je spíše pro osoby s vysokým nártem.
Nemohu hodnotit záporně,protože já mám problémy s koupí obuví,mám krátké šlapky na délku a širší .Tentokrát mi je tato obuv dosti volná,na nártu by měla být širší guma.Vracet to nebudu.Pokusím se to nějak vyřešit.
Nepáči sa
Popsala jsem již výše.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
jako peříčko
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné,na širší nohu
Dusan
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Zatial nenosene vas zaujem o hodnotenie je moc rychly.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Baleríny sedí. Dobré zboží. Spokojenost.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
V mém botníku jsou již vyzkoušené z minulých let, proto jsem si objednala další ....
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi pohodlné "bačkůrky", berte o číslo menší.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
lehoučké pohodlné boty, už jsem je měla, dají se pohodlně nosit naboso i s ponožkou
Gabriela
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Obuv je vhodná na širšiu nohu. Je mäkká, pohodlná, vzdušná, ľahučká. Ideálna letná balerínka.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné, příjemné na nošení i v horkém létě. Obuv není vhodná na dlouhé "výšlapy", na to je málo pevná. Pro chození po městě ale ideální.
Oľga
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Spokojnosť. Pohodlné. Mám ich vo viacerých farbách.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Kvalitní zboží.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Boty krásné
Jannette
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
dobre sedia,pohodlné
Marcela
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Nosím ich ako domácu obuv. Sú vzdušné, ľahké, pohodlné, dobre sa obúvajú.
Jana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
pohodlná kvalitná obuv
Lucia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pohodlná obuv
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Super od jara do podzimu
Marie
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Veľmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lehoučké,pohodlné
Recenzia nakupujúceho
Jsem nadšená 😊, boty krásně padnou a jsou pohodlné.
Páči sa
Pohodlné, sedí na noze a vypadají elegantně.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Hezké a velmi pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Jsou vhodné pro osoby s haluxem.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lehké botičky krásně sedí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Vyhovující
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné nošení
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné , lehoučké, pěkně propracované
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lehké, pohodlné.
Páči sa
Velice pohodlné i pro širokou nohu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
o.k.
Recenzia nakupujúceho
Na noze elegantní, hodí se i do práce vzhledem k tomu že jsou lehké, a komfortní. Jsem velmi spokojená s nákupem. Děkuji
Alžbeta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
spokojná
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
super
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi lehoučké,pohodlné.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Skvělé, pohodlné. Mám už několik párů.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Koupila sem už dříve podobný produkt a byla sem spokojená proto sem koupila znovu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné, lehké.
Perla
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Odporúčam.
Perla
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlné, mám ich v niekoľkých farbách. Odporúčam , hlavne na boľavé a široké nohy.
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pohodlné.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
pohodlné, kvalitní, vzhledově pěkné boty na širokou nohu. Objednala jsem si již druhé.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné super
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Neskutečně pohodlné boty na léto. Kupuji již po druhé.
Páči sa
Pohodlné
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
velmi pohodlne
Viera
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
ľahké
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Moc pěkná obuv hlavně pro starší zakazniky
Páči sa
Krásné sedí na noze nic netlačí lepší boty jsem nemela
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Velice pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Velká spokojenost.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné, kvalitní ,snadná údržba. Doporučuji kdo má širší nohy.Nikde netlačí.Podajise podle nohy.
Páči sa
Pohodlné,kvalitní.lehoucke.
Nepáči sa
Nevidím žádnou.Velka spokojenost.P
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Nejlepší baleríny jaké jsem kdy měla pohodlné pecka jsem opravdu hrozně spokojena
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
splnil očekávání
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
výhoda
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlen lahke nohy neboli,a kupujem celej rodine
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlne lahke nohy nebolia
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
lahke a vyborne
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
vyborne
Alena
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlne
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pěkné, měkkoučké, ale mně při chůzi "vypadávala" pata ven. asi by bylo potřeba jistící gumovou pásku dát výše na nárt.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Lehoučké, pohodlné a skvěle se nosí.
Páči sa
Boty jsem koupila již podruhé. Skvěle se nosí, jsou velmi pohodlné. Nikde netlačí, dají se klidně nosit i na boso.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
široké, pohodlné
Vlasta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlná obuv
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
lze jen doporučit
Páči sa
pohodlné, kvalitní
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Naprostá spokojenost. Lehká obuv. Dobře se v ní chodí.
Monika
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Super, pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
jsou pohodlné protože nejsou úzké
Jana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Som kúpila mamke. Pochvaľuje si, že sú veľmi pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
příjemné
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Nepáči sa
nesmí se nosit když je rosa
Andrea
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Vhodné pre staršie ženy s opuchajucimi nohami
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
-----splnily představu------------------------------------------=nují
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Super botky na jaro, léto, podzim.
Páči sa
Lehoučké, pohodlné na širší nohu i třeba halux. Jsou měkké, pružné...
Naprostá spokojenost!
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
snadné obouvání,
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
boty jsou pohodlné,spokojenost
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Jsou úžasné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Hezky tvarované, vhodné pro otékající nohy díky více místu u kotlíků
Celkově lehce pružné, netlačí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Měkké a pohodlné
Gabriela Kondrcová
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Vhodné na širšiu nohu, ľahučké, pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
S botami na halux jsem velmi spokojená
Jarmila
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Veľká spokojnosť po každej stránke
Páči sa
Pohodlné teplé topánky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
dobrý praktický dárek
Hedviga
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pohodlné
Ing.Eva
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
pohodlná obuv
Nepáči sa
žiadna
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné
Alena
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Nepáči sa
Ziadna
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
dobře se v nich chodí. Příjemný materiál.
Oľga
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
mám širšie chodidlá a po úraze pravého členku sú tieto balerínky pre mna dokonalé
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Jsou parádní na noze, příjemné
Nepáči sa
Bohužel nejsou natolik široké, aby se do nich vešly hodně oteklé nohy
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
100 % spokojnosť
Soňa
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Balerinky odporúčam, pravidelne objednávam pre mamku ktorá ma problém nájsť pohodlné topánky. Nevýhodou je vyššia cena, ale keď sú v akcii nieje to take strašne
Páči sa
Veľmi pohodlné topánočky
Cena
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
hodnocením je to, že koupeny už podruhé v téže barvě... jednoduché obouvání a pro širokou nohu super
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
snadné obouvání
Valéria
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Kvalita=cena
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Nic.
Páči sa
Pěkně široká špička, mám vybočený palec a boty nikde netlačí.
Oľga
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Maximálna spokojnosť
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
už mám růžové. A po roce jsou víc, než jeté. Tak jsem měla potřebu dalších - i když fakt nevydrží - jsou jako papučky.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Baleríny jsou hezké, pohodlné, vhodné pro široké nohy.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Boty jsou pohodlné, krásně se v nich chodí. Mám již druhé.
Zuzana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Mohla som si kúpiť namiesto čísla 40,cislo 39,lava je v pohode, len pravá je trochu väčšia. To je môj problém, každa noha je iná, ale inak v pohode. Do pravej som si dala vložku
Páči sa
Pohodlné širšie balerinky aj pre nie ideálne nohy
Pohodlné príjemné nosenie
Prsty majú dostatok mkesta
Oľga
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pohodlné
Gabriela
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Dobre sa obúvajú aj na širšiu nohu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Spokojenost
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Kupuji podruhé
Maximální spokojenost
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Sedí dobře
Ivetka
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Objednala som mamičke. Veľmi pohodlné aj na dlhšie prechádzky.
Peter
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
super drzi nohu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Velmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Dárek, zatím nenošeno