Dana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Ma to vyhodu,že to prišlo za mnou
Silvia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Je to darček k Vianociam, verím, že veľkosť bude vyhovujúca
Monika
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
mohli by byť z jemnejšie česanej vlny ,zatial su velke pre jednoročné diavčatko,ale počkaju si čas,príde a bude teplúčko.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Krásne teplé detské rukavice
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Krásne teplé detské rukavice
Michala
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Teplé, mäkké, nosí ich 6 ročná dcérka.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Objednala som si rukavice, ale sú väčšie, budeme ich používať budúcu zimu
Viera
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Rukavičky sú krásne a hrejivé. Ďakujem veľmi pekne.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pekné, kvalitné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Veľké šaty má 30-ročný dcéru
Simona
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Velkostne sú pre väčšie deti od roka vyššie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Rukavice sú super, ale bolo by dobré napísať veľkosť, budeme ich mať chvíľu v skrini, než ich použijeme... Povedala by som, že veľkosť je skôr pre deti okolo 5 rokov.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Nepáči sa
Očakával som, že budú jemnejšie, darček, takže neviem bližšie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Nepáči sa
Očakával som, že budú jemnejšie, darček, takže neviem bližšie
Recenzia nakupujúceho
Páči sa
Materiál a zpracování
Nepáči sa
Špatně se dítěti navlékají, mají příliš úzké zápěstí, není možnost rozšíření nebo roztáhnutí otvoru jako u jiných rukavic
Výrobce neudává velikost
Marta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Vôbec nie je uvedená veľkosť, a tak som vychádzala z recenzie, že sú vhodné pre deti od 1 roka - palčiaky som chcela pre moju 1 - ročnú vnučku....skutočnosť ma nemilo prekvapila - je to síce pre deti od 1 roka, avšak presnejšie by to bolo od 5 rokov. Sú krásne, jemnučké, ale najbližšie 4 roky nebudú spĺňať svoj účel.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Škaredé, škrabľavé.