Pavel Novák

30.11.2021

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Dobrý pomer cena/výkon

Stanislava

27.12.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Výborne sedia. Príjemné na nosenie. Teplúčko a zároveň sa človek nepotí. Určite odporúčam.

Hana

8.5.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Manžel řekl že jsou to nejlepší spodky jaké má. Příjemné, teplé.