Milada
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Produkt je kvalitný, teším sa na nosenie.
Páči sa
prírodný materiál
Nepáči sa
malý otvor pri krku
krátky zips
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Mikina je ľahká a teplučká.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Najlepšia mikina, akú som si kedy kúpil, veľmi pohodlná, teplá, dobre vyrobená, pekne padnúca náplec na krk, rukávy sú dostatočne dlhé, praktické predné vrecko so zipsami na oboch stranách, veľkosť by som zvolil väčšiu, bežne nosím M - L, mikinu som kúpil vo veľkosti. XXL a perfektne sedí.
Páči sa
Teplý huňatý priateľ na chladné dni
Super záplaty na krku a rukávoch, ktoré zabraňujú vetru vniknúť do mikiny
Roztomilé klokanie vrecko so zipsami, aby vám nič nevypadlo a ruky zostali v teple
Nepáči sa
Zips pri krku by mohol byť dlhší
Recenzia nakupujúceho
Úžasne teplá a pohodlná mikina, ale odporúčam objednať väčšiu veľkosť!
Páči sa
Ideálne na zimu
Nepáči sa
Normálne nosím veľkosť L, po prečítaní recenzie som si objednala XL. Mikina mi sadla, ale mám radšej voľnejšiu, tak som ju vymenila za 3XL a teraz mi sedí skvele.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Výborný produkt
Páči sa
Mikina odpovídá popisu produktu
Nepáči sa
Nedostatečné tabulky rozměrů