Milada

13.2.2022

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Produkt je kvalitný, teším sa na nosenie.

Páči sa
prírodný materiál

Nepáči sa
malý otvor pri krku krátky zips

Anna

3.9.2021

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Mikina je ľahká a teplučká.

Petra

28.1.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Najlepšia mikina, akú som si kedy kúpil, veľmi pohodlná, teplá, dobre vyrobená, pekne padnúca náplec na krk, rukávy sú dostatočne dlhé, praktické predné vrecko so zipsami na oboch stranách, veľkosť by som zvolil väčšiu, bežne nosím M - L, mikinu som kúpil vo veľkosti. XXL a perfektne sedí.

Páči sa
Teplý huňatý priateľ na chladné dni Super záplaty na krku a rukávoch, ktoré zabraňujú vetru vniknúť do mikiny Roztomilé klokanie vrecko so zipsami, aby vám nič nevypadlo a ruky zostali v teple

Nepáči sa
Zips pri krku by mohol byť dlhší

Tereza

16.12.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Úžasne teplá a pohodlná mikina, ale odporúčam objednať väčšiu veľkosť!

Páči sa
Ideálne na zimu

Nepáči sa
Normálne nosím veľkosť L, po prečítaní recenzie som si objednala XL. Mikina mi sadla, ale mám radšej voľnejšiu, tak som ju vymenila za 3XL a teraz mi sedí skvele.

Milan

4.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Výborný produkt

Páči sa
Mikina odpovídá popisu produktu

Nepáči sa
Nedostatečné tabulky rozměrů