Eva

20.10.2021

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Kvalita, krása- max. spokojnosť. Čiapka teplá, krásna, moderná-top

Páči sa
nemám slov,max. spokojná, čiapka krásna makkučká, tepluťká,kvalitná

Libuše

6.11.2021

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
pekné a kvalitné

Jana

16.11.2021

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
kvalitny material, spokojnost

Zlata

25.11.2021

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Čiapka my sadla ako uliata.

Nikola Poczošová

25.12.2021

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Čiapka je prijemne mäkká a skvelé hreje, vyzerá rovnako ako na obrázku

Jindra

16.1.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
presne tak, ako som očakával, dobre sedí, pekne sa zahrieva.

Nepáči sa
Mne by stačila o niečo menšia bambuľka :)

Jana

24.1.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

príjemný, ľahko sa nosí, spokojnosť

Rostislava

25.1.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Krásne, teplé, dobre sedí.

Eva

1.2.2022

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Veľmi sa mi páčila

Aneta

10.2.2022

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Vyzerajú ešte lepšie ako na obrázku, zvnútra sú celé podšité flisom, mäkučké, teplučké ??

Páči sa
Prekrásne, perfektne spracované a teplučké čiapky s veľkým brmbolcom, no jednoducho top, veľmi sa z nich teším

Dana

13.6.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Čiapka vyzerá pekne, príjemný materiál, teplý. Roztiahne sa na ľubovoľnú veľkosť, je poddajný.

Zdeňka

3.10.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Perfektne sedí, je mäkká a má flísovú podšívku

Vojtech

10.11.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Teplé a apartné čiapky

Jana

13.11.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Kvalitné spracovanie, materiál teplý, čiapka väčšia.

Radomíra

29.11.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

?

Anonymné

19.11.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Veľmi pekné, ale ešte som ich nenosila. Uvidíme v zime.

Jana

25.12.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Krásny, slušivý, teplý klobúk.

Věra

27.12.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

je teplý dobre drží na hlave

Petr

28.12.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Skvelé!!! Splnené želanie mať pohodlný klobúk s bambulou, ktorý tiež vyzerá veľmi pekne!!!

Petr

28.12.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Skvelé!!! Moja dcéra si ho po rozbalení pod stromčekom nezložila z hlavy, kým nešla spať!!! (...a to má, ...um.....30 rokov...!!!!!)

Erika

10.1.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Teplá, ľahká, pekná čiapka.

Adriana

15.1.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Krásná a velmi teploučká

Nepáči sa
nic

Jana

5.2.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Velmi teplá čepice, jen myslím, že jsem objednávala podobnou, ale bílou.

Marie

6.2.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Skvělá, teplá čepice

Ľubica

6.2.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
čiapočka je teplá, perfektne sadne, max spokojnosť

Jana

7.2.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Krásná čepice,neštípe, dcera byla nadšená

Eva

12.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

velmi pěkná, sedí

Hana

19.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

jde o dárek k Vánocům

Jiřina

23.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

čepice je příjemná na nošení, jen mi táhne trochu v předu gumička nedošlo mi že nemá pružný lem nevadí

Iveta

24.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Příjemný materiál, slušivá

Zdeňka

9.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Splnila očekávání, spokojenost.

Michal

6.1.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Super

Zina

7.1.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

čiapka je teplá a má vnútri podšívku, takže nehrýzla,

Anonymné

20.1.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
pekna ,kvalitna ciapka

Marcela

4.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Krásná teplá čepice, zvažuji i jinou barvu.

Jindřiška

24.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
silná, krásně hřeje

Šárka

14.1.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Nepáči sa
Drobet větší.

Veronika

24.1.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Nejlepší čepice na zimu! <3

Jana

4.2.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
krásná, teplá a hezky sedí

Růžena

10.3.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
zatím jsem ji nezkoušela, koupila jsem si ji teď, kdy už není zima,moc se mi líbila

Zuzana

30.11.2022

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Teplá, sedí na uši, pekný vzor

Nepáči sa
Farba je trošku iná ako v katalógu/na stránke, je tam daná tmavo sivá a čiapka je v skutočnosti do zelena, čo ju robí skôr športovou ako elegantnou, ale k červenej al. hnedej vetrovke sa bude hodiť na outdoorové aktivity

Věra

18.12.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Prvý klobúk v mojom živote, ktorý mi pristane. Ďakujeme!!!!!

Katarína

20.1.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Čiapka výborná,pekná.

Janka

23.1.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

vysoká hrejivosť na temeno a dutiny hlavy

Veronika

27.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Trosku vetsi na moji hlavu

Páči sa
Krasna tepla cepice

Světla

5.12.2021

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Nemám

Páči sa
Nemám

Júlia

23.1.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

- nebolo uvedené ,že v čiapke je aj zloženie nie len merino ale aj acryl!!!!!

Linda

28.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Objednal som si 2 kusy a dve rôzne farby. Na webovej stránke opisujú tmavú čiapku ako "tmavosivú" a na obrázku vyzerá ako čierna. No došla mi čiapka, ktorá je tmavozelená. Bohužiaľ ju budem musieť poslať späť, aj keď materiál je veľmi pekný.