Eva
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Kvalita, krása- max. spokojnosť. Čiapka teplá, krásna, moderná-top
Páči sa
nemám slov,max. spokojná, čiapka krásna makkučká, tepluťká,kvalitná
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pekné a kvalitné
Jana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
kvalitny material, spokojnost
Zlata
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Čiapka my sadla ako uliata.
Nikola Poczošová
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Čiapka je prijemne mäkká a skvelé hreje, vyzerá rovnako ako na obrázku
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
presne tak, ako som očakával, dobre sedí, pekne sa zahrieva.
Nepáči sa
Mne by stačila o niečo menšia bambuľka :)
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
príjemný, ľahko sa nosí, spokojnosť
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Krásne, teplé, dobre sedí.
Eva
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Veľmi sa mi páčila
Aneta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Vyzerajú ešte lepšie ako na obrázku, zvnútra sú celé podšité flisom, mäkučké, teplučké ??
Páči sa
Prekrásne, perfektne spracované a teplučké čiapky s veľkým brmbolcom, no jednoducho top, veľmi sa z nich teším
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Čiapka vyzerá pekne, príjemný materiál, teplý. Roztiahne sa na ľubovoľnú veľkosť, je poddajný.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Perfektne sedí, je mäkká a má flísovú podšívku
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Teplé a apartné čiapky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Kvalitné spracovanie, materiál teplý, čiapka väčšia.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
?
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Veľmi pekné, ale ešte som ich nenosila. Uvidíme v zime.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Krásny, slušivý, teplý klobúk.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
je teplý dobre drží na hlave
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Skvelé!!! Splnené želanie mať pohodlný klobúk s bambulou, ktorý tiež vyzerá veľmi pekne!!!
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Skvelé!!! Moja dcéra si ho po rozbalení pod stromčekom nezložila z hlavy, kým nešla spať!!! (...a to má, ...um.....30 rokov...!!!!!)
Erika
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Teplá, ľahká, pekná čiapka.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Krásná a velmi teploučká
Nepáči sa
nic
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Velmi teplá čepice, jen myslím, že jsem objednávala podobnou, ale bílou.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Skvělá, teplá čepice
Ľubica
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
čiapočka je teplá, perfektne sadne, max spokojnosť
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Krásná čepice,neštípe, dcera byla nadšená
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
velmi pěkná, sedí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
jde o dárek k Vánocům
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
čepice je příjemná na nošení, jen mi táhne trochu v předu gumička nedošlo mi že nemá pružný lem nevadí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Příjemný materiál, slušivá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Splnila očekávání, spokojenost.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Super
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
čiapka je teplá a má vnútri podšívku, takže nehrýzla,
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
pekna ,kvalitna ciapka
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Krásná teplá čepice, zvažuji i jinou barvu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
silná, krásně hřeje
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Nepáči sa
Drobet větší.
Recenzia nakupujúceho
Nejlepší čepice na zimu! <3
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
krásná, teplá a hezky sedí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
zatím jsem ji nezkoušela, koupila jsem si ji teď, kdy už není zima,moc se mi líbila
Zuzana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Teplá, sedí na uši, pekný vzor
Nepáči sa
Farba je trošku iná ako v katalógu/na stránke, je tam daná tmavo sivá a čiapka je v skutočnosti do zelena, čo ju robí skôr športovou ako elegantnou, ale k červenej al. hnedej vetrovke sa bude hodiť na outdoorové aktivity
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Prvý klobúk v mojom živote, ktorý mi pristane. Ďakujeme!!!!!
Katarína
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Čiapka výborná,pekná.
Janka
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
vysoká hrejivosť na temeno a dutiny hlavy
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Trosku vetsi na moji hlavu
Páči sa
Krasna tepla cepice
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Nemám
Páči sa
Nemám
Júlia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
- nebolo uvedené ,že v čiapke je aj zloženie nie len merino ale aj acryl!!!!!
Recenzia nakupujúceho
Objednal som si 2 kusy a dve rôzne farby. Na webovej stránke opisujú tmavú čiapku ako "tmavosivú" a na obrázku vyzerá ako čierna. No došla mi čiapka, ktorá je tmavozelená. Bohužiaľ ju budem musieť poslať späť, aj keď materiál je veľmi pekný.