Eleonora
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Uzasne podkolienky, nepichaju, neskriabu, su prijemne pri noseni. Ocenuju ich aj deti
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Kupujem opakovane, nenašiel som lepšie
Natalia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Tieto podkolienky su naozaj teple, neskrabu.
Adriana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pekné teplučké podkolienky.
-
Eva
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Môj manžel je konečne spokojný, keď mu dám váš výrobok, konečne nohy v teple
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Sama ho nemôžem hodnotiť, pretože je to vianočný darček pre moje vnučky :)
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
V čase šetrenia energie budú vaše nohy aspoň v teple.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zatiaľ neviem
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Dokonalé prevedenie, to sú darčeky, ktoré vás určite potešia
Katarína
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
sme spokojný
Marta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
zatial nepouzivane, darcek
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Vánoční dárek - spokojenost
Nepáči sa
Nic
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
velice teplé, naprostá spokojenost
Recenzia nakupujúceho
Podkolienky vo vibramách ničím, ako na páse. Tieto doposiaľ držia a sú úžastné na dotyk
Páči sa
Výborné na nosenie, dobrý pocit, pohoda
Nepáči sa
Nenašieľ som
Katarína
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Parádne teplučké
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
super
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Krásné zpracování s vzor.
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
pekné a teplé
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Měkké a teplé
Krásný vzor
Opravdu až pod kolena
Nepáči sa
Mohla být varianta, kde spodní část bude tmavá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Spokojenost.
Erika
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Teplucke
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Měkké, dostatečně dlouhé, při výšce 179 cm zvladnou i velmi silná lýtka.
Nepáči sa
K úplné dokonalosti chybí jen širší zdravotní lem.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
super teplé
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Produkt ja zbytečně drahý - předražen !! Je vhodný tak alespoň na "výstavu". Vzhledem k ceně se jej bojím vůbec nosit. Za tuto cenu jsem si schopen koupit stejně kvalitní (vlněné) podkolenky v počtu tří párů. Moje chyba, špatně jsem četl. Domníval jsem se, že jsou to alespoň 3 páry. Marně jsem je v balíčku hledal. Moje chyba nebo blbost. Díky
Páči sa
Je estetický, kvalitní atd. ale velké "ale"
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Byl to dárek, naprostá spokojenost.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
phodlne, teple
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jsem s podkolenkama spokojená cena je příjemná a podkolenky teplé hřejivé akorát lem Trochu mě škrtí pod kolenem
Páči sa
Velice teplé a měkké podkolenky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Mám jako dárek, tudíž jsou nevyzkoušené. Na omak jsou velice příjemné.
Karol
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Odporúčam každému
Elena
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Teplučké, príjemné.
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Opatrne s praním.
Páči sa
vlna je najvhodnejší materiál do zimy.
Ľudmila
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Podkolienky som očakávala hrubšie viac tej vlny ako polyesteru..inak sú pekné a pohodlne sa nosia.
Páči sa
Pekné na vzhľad aj pohodlné.
Nepáči sa
Dosť tenké očakávala som hrubšie, teplejšie.
Pavel Mrazek
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Podkolienky dobré ale nebola odoslaná správna veľkosť akú som si objednal.Ja som mal objednaný veľkosť 38-39 a poslali ste mi43-45.Tak že tak to je bohužiaľ.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Skvělé. V zimě mi v nich při ježdění na koni nemrznou nohy.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velice příjemné na nošení a teplé.
Ľudmila
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Sú mäkké a teplé...v zime určite splnia svoj účel..
Silvia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Skvelé + veľkosť sedí + pekné a teplé
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Super
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Kvalitní materiály (merino vlna na zimu), pohodlí a prodyšnost (odvádění vlhkosti). Ponožky padnou a jsou odolné.
Tatiana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Krásne odporúčam
Gabriela
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
kvalitné, teplučké a praktické
Katarína
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Skvely material,teplucke.
Ľubica
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Výborne sedia a hrejú.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
jemné, měkké, koupila jsem už poněkolikáté, nohy vždy v suchu a teple.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
naprostá spokojenost :-)
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Krásný design, příjemný materiál
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
ZATÍM SPOKOJENOST
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
OK
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pěkné, kvalitní. Pořízeno jako dárek.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Ok
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Objednáno na hory, ještě nevyzkoušeno.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Kvalitní