Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Protože ten vršek není vyztužený je to spíše jako teplé papuče. Ale je to velmi brzo po nákupu hodnotit jaké ty boty jsou
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zklamala mě u techto bot podrážka. Jinak vypadají pěkně.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pred koupi jsem cetla recenze. Dle meho nazoru nejsou boty urceny do zimy. Pro uziti cca +5 stupnu OK (medvidek vevnitr je tenky, ne jako u dek), ale kdyz bylo mene, bylo mi v nich zima. Nekdo chvalil stelku a ze se v nich chodi dobre. Me naopak prijdou boty "tvrde". Je to mozna tim, ze je u nich mirny podpatek a na to nejsem zvykla. A muj vboceny oalec uz vubec ne. Jasne je i to, ze boty jsou nizke - na kotniky je v zime proste zima. Ocenuji, ze soicka je siroka a pak se prsty netlaci. Rovnez snerovani je prakticke - zavazu dle potreby. Byt mam vzdy u vsech bot problem s levou nohou, zde me zlobi prava. Skoro mi to prijde, jako by byla nejak propadla/deformovana zadni cast boty/podrazky. Ja jsem z koupe zklamana, neb jsem dle recenzi cekala temer zazrak, ale to neznamena, ze dalsi nebudou nadseni. Je treba rozmyslet si, pro jaky ucel boty koupite. Doruceni bylo rychle, obchod prubezne posilal maily.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Teplá, pohodlná obuv
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Teplé, ľahké topánky do suchej zimy. Chodí sa v nich ako v papučiach, zatiaľ žiadny problém.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Ortopedická obuv
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlná bota pro širší nohu za rozumnou cenu- spokojenost
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Boty jsou lehké a dostatečně široké
Nepáči sa
Vložka v botách není zateplená, je z nějakého plastu
Miroslava
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Veľmi pohodlné.
Rýchle dodanie.
Veľkosť sedí.
Nepáči sa
Veľmi jemná, tenká a mäkká brúsená koža, takže na členku nie je pevná. Myslím, že sa kvôli tomu žiaľ rýchlo zničia a to je škoda. To ma dosť sklamalo.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Nelze hodnotit uvidíme až bude mráz
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zatím nevím, ale 1 bota mě při dlouhém stání a 1.chůzi trochu tlačila... Doufám, že se roztáhne...
Emília
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
teplučkéééé
Jana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
topanky maju pohodlny tvar, su teplucke a aj podrazka je fajn protismykova.
su trochu mensie, objednala som si cislo, ktore bezne nosim, ale zdaju sa mi trochu tesne. Mozno trochu povolia, ked je to koza, väcie sa bojim, ze by mi zasa padali.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlná obuv
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Topánky sú úžasné, ľahké a padnú ako uliate. Veľmi pekne vám ďakujem.
Iveta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Topánky sú pohodlné, mäkučké, som maximálne spokojná ❤️
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné a teplé topánky, ktoré som si chcel kúpiť, ma nikde neoslovili, až kým tento výrobok. Veľká spokojnosť .
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Takže tieto topánky sú skvelé. Pozrite si. Pohodlné, ľahké a zdajú sa byť kvalitné. Zima ukáže...
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
vynikajúca kvalita výrobku
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Teplé, ľahké, pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Jsou krásné a velmi pohodné
Modrá barva je velmi povedená
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Super pohodlné botičky, krásné, lehké. Můj typ, barva opravdu modrá. Přidala bych na ně ovečku :)
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Výborná obuv pro podzim.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
dobře sedí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodne,hrejive,lehke. Skvele sedi.
Viera
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Topánky sú veľmi pohodlné.
Recenzia nakupujúceho
Super botky, krásná modrá barva, jsou lehké a pohodlné a sedí i na mou širší nohu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Výborná,teplá obuv.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Měkké, lehounké, hřejivé.
Vnitřní stélka bez kožíšku, uvidíme až budou mrazy.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
opět výtečné boty jako předchozí typ Blanka, pohodlné a dokonce se líbí i mužum, což se nestává, že si všimnou. Doporučuji si je koupit, budete je rády nosit.
Páči sa
pohodlné a kvalitní, velice výhodná cena
Viera
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
topánky sú teplé a ľahké som spokojná aj veľkosť je dobrá
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Veľká spokojnosť
Páči sa
Topanky sú krasne makucke, teplucke a lahke. Skvele na moje nohy!
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
splnilo očekávání, 100% spokojenost, doporučuji
Páči sa
pohodlné, teplé
Nepáči sa
nic
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Výborná diabetická obuv.
Páči sa
Měkké a pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
výborné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pro mě jedny z nejlepších bot na zimu. Teplé, pohodlné. Pěkná barva, na rozdíl od obligátní černé. Tyto jsou už druhé, co jsem si objednala.
Adriana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Mäkké, pohodlné, teplé, veľkosť podľa tabuľky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Absolutní spokojenost
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Další beeezva kousek z ovčí rodiny do mého šatníku.
Páči sa
úžasný design
precizně vypracováno
uvnitř boty kožíšek
vyndavací vložka bez kožíšku
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty jsou pohodlné a velikost odpovídá. Doufám, že v zimě budou i hřejivé, zatím nenošeno.
Anonymné
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Sú mäkké, teplé a pohodlné
Nepáči sa
sú síce kožené ale je to brúsená koža - semiš. Podľa popisu som čakala, že budú z hladkej kože
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
máme zkušenost s nákupem v minulosti
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné, praktické obutí na podzimní i zimní dny.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Kvalitní zpracování, pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Doporučuji tyto krásné a pohodlné boty . Jsou lehké a teplé.
Páči sa
Lehké, pohodlné boty . Jsem spokojená
Janka
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Vyborná kvalita, spoľahlivý výrobca
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zatím v pořádku. Uvidíme na konci sezóny.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pěkné,teplé,pohodlné
žádná
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlné, teplé, spokojnosť.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
jsem spokojena
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné teplé boty
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Boty jsou skvělé
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
pohodlné , měkké, lehoučké....
Veronika
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Topánočky boli ozaj úžasné a príjemné len som skúsila menšiu veľkosť ale predsalen som musela vrátiť a netrpezlivo čakám kým sa do skladu vráti moja veľkosť. Topánky sú super riešenie, pre ľudí, čo milujú barefoot ale ich kľby a päty s tým nesúhlasia. Topánky sú totiž dostatočne široké makké a poddajné ale zároveň majú pevnú podrážku a teda uchránia kľby pred betónovou džungľou
Viera
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Žiadne
Páči sa
Prechodila som s nimi týždeň na zahraničnej exkurzii so žiakmi v Anglicku, kde som bola každý deň non-stop na nohách a naozaj boli veľmi pohodlné, nohy ma boleli minimálne, veľmi ich odporúčam.
Teplučké a mäkké
Maximálne pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Oka jsem spokojena
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
super bota pro zimu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Opravdu dost široké, velmi teplé a lehké. Podrážka dost silná, takže nevadí mokro na chodníku.
Lenka
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
mäkkučké, ľahké topánky, dobre sa nosia
Igor
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Obuv je lahka, vhodna aj na siroku nohu, pohodlna
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
krásné, teplé a levné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pěkné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Vypadaji dobre,ale zeptejte se mne az na podzim. Zatim jsem je nemela na nohou.