Marcela

26.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Protože ten vršek není vyztužený je to spíše jako teplé papuče. Ale je to velmi brzo po nákupu hodnotit jaké ty boty jsou

Iveta

1.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Zklamala mě u techto bot podrážka. Jinak vypadají pěkně.

PAVLÍNA

12.2.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pred koupi jsem cetla recenze. Dle meho nazoru nejsou boty urceny do zimy. Pro uziti cca +5 stupnu OK (medvidek vevnitr je tenky, ne jako u dek), ale kdyz bylo mene, bylo mi v nich zima. Nekdo chvalil stelku a ze se v nich chodi dobre. Me naopak prijdou boty "tvrde". Je to mozna tim, ze je u nich mirny podpatek a na to nejsem zvykla. A muj vboceny oalec uz vubec ne. Jasne je i to, ze boty jsou nizke - na kotniky je v zime proste zima. Ocenuji, ze soicka je siroka a pak se prsty netlaci. Rovnez snerovani je prakticke - zavazu dle potreby. Byt mam vzdy u vsech bot problem s levou nohou, zde me zlobi prava. Skoro mi to prijde, jako by byla nejak propadla/deformovana zadni cast boty/podrazky. Ja jsem z koupe zklamana, neb jsem dle recenzi cekala temer zazrak, ale to neznamena, ze dalsi nebudou nadseni. Je treba rozmyslet si, pro jaky ucel boty koupite. Doruceni bylo rychle, obchod prubezne posilal maily.

Jana

19.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Teplá, pohodlná obuv

Pavlína

28.12.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Teplé, ľahké topánky do suchej zimy. Chodí sa v nich ako v papučiach, zatiaľ žiadny problém.

Bohumila

4.11.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Ortopedická obuv

Věra

30.11.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

pohodlná bota pro širší nohu za rozumnou cenu- spokojenost

Pavla

6.1.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné

Dagmar

7.1.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Boty jsou lehké a dostatečně široké

Nepáči sa
Vložka v botách není zateplená, je z nějakého plastu

Miroslava

24.2.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Veľmi pohodlné. Rýchle dodanie. Veľkosť sedí.

Nepáči sa
Veľmi jemná, tenká a mäkká brúsená koža, takže na členku nie je pevná. Myslím, že sa kvôli tomu žiaľ rýchlo zničia a to je škoda. To ma dosť sklamalo.

Jindřiška

19.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Nelze hodnotit uvidíme až bude mráz

Miluše

8.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Zatím nevím, ale 1 bota mě při dlouhém stání a 1.chůzi trochu tlačila... Doufám, že se roztáhne...

Emília

2.11.2022

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

teplučkéééé

Jana

4.3.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
topanky maju pohodlny tvar, su teplucke a aj podrazka je fajn protismykova. su trochu mensie, objednala som si cislo, ktore bezne nosim, ale zdaju sa mi trochu tesne. Mozno trochu povolia, ked je to koza, väcie sa bojim, ze by mi zasa padali.

Martina

15.4.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlná obuv

Marcela

13.10.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Topánky sú úžasné, ľahké a padnú ako uliate. Veľmi pekne vám ďakujem.

Iveta

13.10.2022

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Topánky sú pohodlné, mäkučké, som maximálne spokojná ❤️

OLGA

17.10.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné a teplé topánky, ktoré som si chcel kúpiť, ma nikde neoslovili, až kým tento výrobok. Veľká spokojnosť .

STANISLAVA

18.10.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné

Taťána

19.10.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Takže tieto topánky sú skvelé. Pozrite si. Pohodlné, ľahké a zdajú sa byť kvalitné. Zima ukáže...

Anonymné

31.10.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
vynikajúca kvalita výrobku

Radka

21.11.2022

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Teplé, ľahké, pohodlné

Lucie

16.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Jsou krásné a velmi pohodné Modrá barva je velmi povedená

Jana

16.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Super pohodlné botičky, krásné, lehké. Můj typ, barva opravdu modrá. Přidala bych na ně ovečku :)

Jiřina

19.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Výborná obuv pro podzim.

Milena

22.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
dobře sedí

Jaroslava

29.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodne,hrejive,lehke. Skvele sedi.

Viera

6.11.2023

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Topánky sú veľmi pohodlné.

Ivana

21.11.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Super botky, krásná modrá barva, jsou lehké a pohodlné a sedí i na mou širší nohu.

Jana

3.12.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Výborná,teplá obuv.

Marcela

12.12.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Měkké, lehounké, hřejivé. Vnitřní stélka bez kožíšku, uvidíme až budou mrazy.

Dagmar

2.1.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

opět výtečné boty jako předchozí typ Blanka, pohodlné a dokonce se líbí i mužum, což se nestává, že si všimnou. Doporučuji si je koupit, budete je rády nosit.

Páči sa
pohodlné a kvalitní, velice výhodná cena

Viera

15.1.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

topánky sú teplé a ľahké som spokojná aj veľkosť je dobrá

Anna

30.1.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Veľká spokojnosť

Páči sa
Topanky sú krasne makucke, teplucke a lahke. Skvele na moje nohy!

Jitka

5.2.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

splnilo očekávání, 100% spokojenost, doporučuji

Páči sa
pohodlné, teplé

Nepáči sa
nic

Zita

15.3.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Výborná diabetická obuv.

Páči sa
Měkké a pohodlné

Milena

13.4.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
výborné

Zuzana

7.5.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pro mě jedny z nejlepších bot na zimu. Teplé, pohodlné. Pěkná barva, na rozdíl od obligátní černé. Tyto jsou už druhé, co jsem si objednala.

Adriana

8.10.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Mäkké, pohodlné, teplé, veľkosť podľa tabuľky

Jana

18.10.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Absolutní spokojenost

Věra

26.10.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Další beeezva kousek z ovčí rodiny do mého šatníku.

Páči sa
úžasný design precizně vypracováno uvnitř boty kožíšek vyndavací vložka bez kožíšku

Milada

28.10.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Boty jsou pohodlné a velikost odpovídá. Doufám, že v zimě budou i hřejivé, zatím nenošeno.

Anonymné

30.10.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Sú mäkké, teplé a pohodlné

Nepáči sa
sú síce kožené ale je to brúsená koža - semiš. Podľa popisu som čakala, že budú z hladkej kože

Josef

9.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

máme zkušenost s nákupem v minulosti

Jitka

10.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné, praktické obutí na podzimní i zimní dny.

Marie

18.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Kvalitní zpracování, pohodlné

Šárka

21.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Doporučuji tyto krásné a pohodlné boty . Jsou lehké a teplé.

Páči sa
Lehké, pohodlné boty . Jsem spokojená

Janka

6.12.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Vyborná kvalita, spoľahlivý výrobca

Dalimila

6.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Zatím v pořádku. Uvidíme na konci sezóny.

Jitka

14.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
pěkné,teplé,pohodlné žádná

Mária

10.1.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Pohodlné, teplé, spokojnosť.

Anonymné

17.1.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
jsem spokojena

Eva

23.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné teplé boty

Veronika

19.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Boty jsou skvělé

Anna

7.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
pohodlné , měkké, lehoučké....

Veronika

15.10.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Topánočky boli ozaj úžasné a príjemné len som skúsila menšiu veľkosť ale predsalen som musela vrátiť a netrpezlivo čakám kým sa do skladu vráti moja veľkosť. Topánky sú super riešenie, pre ľudí, čo milujú barefoot ale ich kľby a päty s tým nesúhlasia. Topánky sú totiž dostatočne široké makké a poddajné ale zároveň majú pevnú podrážku a teda uchránia kľby pred betónovou džungľou

Viera

20.10.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Žiadne

Páči sa
Prechodila som s nimi týždeň na zahraničnej exkurzii so žiakmi v Anglicku, kde som bola každý deň non-stop na nohách a naozaj boli veľmi pohodlné, nohy ma boleli minimálne, veľmi ich odporúčam. Teplučké a mäkké Maximálne pohodlné

Květa

22.10.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Oka jsem spokojena

Irena

23.10.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

super bota pro zimu

Anonymné

25.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Opravdu dost široké, velmi teplé a lehké. Podrážka dost silná, takže nevadí mokro na chodníku.

Lenka

30.11.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
mäkkučké, ľahké topánky, dobre sa nosia

Igor

30.11.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Obuv je lahka, vhodna aj na siroku nohu, pohodlna

Helena

13.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
krásné, teplé a levné

Dana

6.3.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pěkné

Jana

20.4.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Vypadaji dobre,ale zeptejte se mne az na podzim. Zatim jsem je nemela na nohou.