Ing. Iveta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Na tenkú košeľu je ovčia vlna pichľavý materiál...
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Moc hezké
Nepáči sa
Nějak vyřešit to chlupacemí na oblečení
Katarína Ondíková
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Teplé, krásne, veľkosť super
Teším sa na jeseň až ho začnem nosiť
Nepáči sa
Trochu hryzie, no pri 100%vlne je to jasné
Ostala som dosť prekvapená, myslela som, že je to 100% český výrobok, no bol tam štítok Poľsko.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Odpovídá obrázku i popisu...
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pončo je teplé a vypadá velmi pěkně.
Mirka
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
tak príjemný a teplý, a pekný strih
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Je nádherná
Krásná přírodní barva
Hřejivá