Marta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Tak isto lahučke a kvalitný materiál.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zdajú sa mi trochu malé, mám veľkosť 38, ale pre pohodlie by som mohla pokojne nosiť 39.
Páči sa
ľahké letné papuče
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Ochota a vstřícnost při jednání
Katarina
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Prijemny material, vobec v nom nie je teplo
Kozena stielka
Nepáči sa
Mensie, uzsie nez je bezne v danom cisle
Trochu smyklava podrazka
Tenka podrazka - tvrdsie
Jaroslav
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Papuče sú veľmi slim strihu ,úzke....nedajú sa obuť, iba pre ľudí čo majú naozaj úzke chodidlá a male nožičky...
Páči sa
Pekne papuče
Janka
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodlné, pevné a zároveň ľahké.