Michaela
Od zákazníka z oveckarna.cz
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pěkné, ale příliš velké ponožky.
Helena
Páči saOdporúčam ho. Kupujem opakovane.
Lucie
Naprostá spokojenost Dobře se oblékají Nežmolkuji