Alena

29.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Príjemná a teplá čiapka, nehryzie, mäkký materiál, slušný

Mária

6.11.2023

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

kvalitný výrobok, pekná farba

Nepáči sa
rozmerovo menšia, na moju väčšiu hlavu "nepasuje"

Elizabeth Eva

16.11.2023

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Výborná, teplá, štýlová zimná čiapka, dobre hreje :)

Katarína

9.12.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Pohodlná

Božena

21.12.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Tento klobúk som ešte veľmi nenosil, ale podľa testu je tiež perfektný

Tatiana

28.12.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Čiapka je príjemná na dotyk,mäkká, teplá, dobre sedí.

Eva

1.10.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Vyborna kupa,cena zodpoveda kvalite.Vyborna velmi kvalitna vlnena ciapka,prijemna no nosenie,jemne spracovana vlna,ktora vobec nehryzie. Dvojity lem zarucuje teplo,aj pri veternom dazdivom pocasi neprefuka a zaroven je stylova.

Lucie

9.10.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Kvalitní zpracování, dceři se líbí. Uvidíme jak bude hřát na zimu

Lýdia

21.10.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Teplá, príjemná vlna, nehryzie

Kamila

23.10.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
vnuk je spokojný a

Karolina

3.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Hezky sedí i na hlavě s hustými jemnými vlasy.

Lenka

19.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Páči sa
Příjemný materiál a krásně sedí na hlavě😊 Navíc bílá barva vypadá super!

Helena

23.11.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Prijemny material.

Jitka

3.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Čepice vypadá dobře kvalitou i velikostí, ale skutečný názor bude mít vnučka, která ji obdrží k Vánodům.

Lenka

16.12.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Čepice je pěkně teplá, pohodlná, barva odpovídá.

Jarmila

13.1.2026

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Čiapka krásna, super sedí a hreje.

Jana

13.1.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Hezká žlutá barva, teplá čepice