Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Príjemná a teplá čiapka, nehryzie, mäkký materiál, slušný
Mária
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
kvalitný výrobok, pekná farba
Nepáči sa
rozmerovo menšia, na moju väčšiu hlavu "nepasuje"
Elizabeth Eva
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Výborná, teplá, štýlová zimná čiapka, dobre hreje :)
Katarína
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pohodlná
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Tento klobúk som ešte veľmi nenosil, ale podľa testu je tiež perfektný
Tatiana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Čiapka je príjemná na dotyk,mäkká, teplá, dobre sedí.
Eva
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Vyborna kupa,cena zodpoveda kvalite.Vyborna velmi kvalitna vlnena ciapka,prijemna no nosenie,jemne spracovana vlna,ktora vobec nehryzie. Dvojity lem zarucuje teplo,aj pri veternom dazdivom pocasi neprefuka a zaroven je stylova.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Kvalitní zpracování, dceři se líbí. Uvidíme jak bude hřát na zimu
Lýdia
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Teplá, príjemná vlna, nehryzie
Kamila
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
vnuk je spokojný a
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Hezky sedí i na hlavě s hustými jemnými vlasy.
Recenzia nakupujúceho
Páči sa
Příjemný materiál a krásně sedí na hlavě😊 Navíc bílá barva vypadá super!
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Prijemny material.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Čepice vypadá dobře kvalitou i velikostí, ale skutečný názor bude mít vnučka, která ji obdrží k Vánodům.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Čepice je pěkně teplá, pohodlná, barva odpovídá.
Jarmila
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Čiapka krásna, super sedí a hreje.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Hezká žlutá barva, teplá čepice