Miroslava
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Nepáči sa
Podľa mna produkt nesplna ponúkaný typ obuvi. Špica a okolie prstov je veľmi nepoddajné. Preto som obuv vrátila.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pekný vzhľad a materiál
Nepáči sa
Neodpovedá veľkosti, je príliš veľký
Reakcia obchodu ovečkárna.sk
Dobrý deň,
ak vám veľkosť nesedí, môžete nám nepoškodené a nenosené výrobky vrátiť. Odkaz na vrátenie nájdete na našej webovej stránke. Po vyplnení údajov systém vygeneruje štítok pre Balík, ktorý vám výrobok bezplatne zašle priamo k nám.
S pozdravom a prianím pekného dňa z Ovčej farmy 🐑
Ivana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Bohužiaľ sú mi baleríny veľké
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Pěkné botky, lehké, pohodlné.
Nepáči sa
Je potřeba dokoupit vložky. Chyběly mi, nemůžu posoudit jestli nejsou dodávány nebo chyběly jen v mých botách.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Nepáči sa
přestože boty byly prodávány jako barefoot široké, proto jsem si je objednala, vůbec jsem pravou botu neobula, vrchní prostřižena část měla být pružná - použití gumy, aby se mohla roztáhnout, široké boty neznamenají, že mají přední prostor široký, jsou to baleríny, takže širokou nohu musíme nejen dostat dovnitř, ale především zdravě a pohodlně chodit
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Špatná velikost.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Topánky sú veľmi pekné, ale sú vhodné pre širšiu nohu. Ja som nosila č. 38 veľké široké a č. 37 malé na dĺžku. Topánky som chcela darovať vnučke, ktorá má veľkosť 37, a keďže máme obe drobnú chodku, topánky sa na päte odrážajú. Určite sú vhodné a pohodlné pre širšiu chodkyňu. Na nohe vyzerajú skvele.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Potřebovala bych vel. 37,5 (37 malá, 38 velká) Bota celkově moc široká, stačila by jen širší špička, yby byl prostor na prsty.
Michaela
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Zatial nevyskusany
Darcek
Michaela
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Zatial nevyskusany
Darcek
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Krásne spracované topánky, odporúčam pre široké nohy.
Recenzia nakupujúceho arukereso.hu
bol inzerovaný ako ekologicky šetrný výrobok a myslel som si, že je to jedinečnejší dizajn
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Botky teprve zkouším, jsou pěkné, dost prostorné, snad se časem nebudou vyzouvat.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
mám tuto obuv nově a nemám zatím žádné zkušenosti
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Trochu väčší, normálne kupujem 40, ale 39 bolo dosť
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Boty jsou pěkné, ale příliš široké, takže jsem posílala zpět. Vše proběhlo v pořádku, děkuji
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Veľmi pekné topánky. Pôvodne som si objednala veľkosť 40 kvôli svojmu puklinovému vrecku, ale potom som zistila, že vďaka priestrannej špičke mi bude vyhovovať veľkosť 39. Tak som si objednala 39 a sú v poriadku, takže 40 vraciam. Vrátenie je tiež úplne jednoduché prostredníctvom zásielkového obchodu bez platenia. Skvelé.
Páči sa
Pohodlné, dostatočne široké pre pukliny
a tiež veľmi pekné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Super topánky
Páči sa
pohodlné a príjemné zároveň
kvalitné spracovanie a materiál
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
+maximálne pohodlie, pekný dizajn -Nič ma nenapadá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné, zaujímavá farba, pre širšie chodidlo
Denisa Sulovska
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Baletriny su z prijemnej koze. Naozaj ocenujem sirku - su sirsie ako vacsina barefootov, co som skusala. Na moju diagnozu artroza palcov na nohach potrebujem priestrannu obuv, co netlaci na klb. Tieto baleriny to splnaju 100%. Konecne mam pekne tooanky k satam. Kupim aj v inej farbe.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné, mäkké topánky naboso. Sú krásne a vhodné k šatám.
Tatiana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
vrátenie tovaru pri skúšaní veľkostí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Som veľmi spokojný s topánkami Sedia pekne na nohe a netlačia a je ľahké chodiť v ňom Odporúčam všetkým
Páči sa
Pohodlná kožená obuv
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Bohužiaľ, na mojom mohu široký
Páči sa
Kvalitná kožená obuv
Priestranné topánky
Rýchle dodanie
Nepáči sa
Nesedí veľkosť,,Mám normálnu veľkosť 41,a tu som mal ešte viac ako 1,5 cm priestoru,nabudúce by som si vybral menšie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlná obuv pre široké nohy, ľahká, príjemná na chôdzu.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Topánky sú určené aj pre široké nohy, čo je skvelé. Krásna koža, pekne ušité.
Recenzia nakupujúceho arukereso.hu
Zdravotné dôvody.
Páči sa
Pohodlné a krásne topánky.
Nepáči sa
Nezaznamenal som žiadne nevýhody.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Veľmi pekné topánky, mäkké a pohodlné, ale neodhadol som veľkosť, nakupoval som tu prvýkrát, vraciam sa.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Bohužiaľ ho vraciam, objednal som si zlú veľkosť
Nepáči sa
Nič
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné, velikost odpovídá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Veľmi pohodlné, veľkosť zodpovedá.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné, velikost odpovídá
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Již mám černé. velmi dobře se nosí, lehké a příjemné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pekné a pohodlné, cenovo dostupné
Páči sa
Príjemné a pohodlné, najmä pre širšiu nohu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Mám problém s opuchnutými nohami, takže je pre mňa veľmi ťažké nájsť vhodnú obuv. Budem musieť "vykročiť" aj v týchto. Ale pre bežné aj širšie nohy sú tieto topánky úplne vhodné a veľmi pohodlné.
Páči sa
Príjemné, mäkké, pohodlné
Nepáči sa
O žiadnej neviem.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
kvalitně ušitá bota
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Zatím chodím jen doma, ale vydržela jsem celý den. Pohodlné, měkké a lehoučké botky.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Uvidíme časem. Pohodlné. Jen mám strach, že časem budou padat z nohy, kůže pracuje, zatím pevné a šířkou pohodlné.
Páči sa
šířka
Nepáči sa
tvrdší kůže
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
botičky vracím bohužel mne nesedí
Ľubica Senková
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Pohodoné, trendové, kvalitné, super cena
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Určitě doporučuji
Páči sa
Pohodlné, měkoučké, příjemná chůze
Nepáči sa
Příliš vysoké na patě, odřela jsem si achylovku
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho
Chodím v nich celé léto. Ze začátku jsem musela pomalu než se rozchodili, ale jinak je nesundám. Naprostá spokojenost. Vypadají hezky a jsou pohodlné na noze mi sedí krásně :)
Páči sa
Vzhled, pohodlí,
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Měkoucke a pohodlné
Jsou hodně široké, vzala jsem o číslo menší a tak to bylo v pořádku