Miroslava

28.2.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Nepáči sa
Podľa mna produkt nesplna ponúkaný typ obuvi. Špica a okolie prstov je veľmi nepoddajné. Preto som obuv vrátila.

Anonymné

7.7.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pekný vzhľad a materiál

Nepáči sa
Neodpovedá veľkosti, je príliš veľký

Reakcia obchodu ovečkárna.sk

Dobrý deň,

ak vám veľkosť nesedí, môžete nám nepoškodené a nenosené výrobky vrátiť. Odkaz na vrátenie nájdete na našej webovej stránke. Po vyplnení údajov systém vygeneruje štítok pre Balík, ktorý vám výrobok bezplatne zašle priamo k nám.

S pozdravom a prianím pekného dňa z Ovčej farmy 🐑

Ivana

9.5.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Bohužiaľ sú mi baleríny veľké

jandova.blanka

30.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Pěkné botky, lehké, pohodlné.

Nepáči sa
Je potřeba dokoupit vložky. Chyběly mi, nemůžu posoudit jestli nejsou dodávány nebo chyběly jen v mých botách.

lenka.turek

14.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Nepáči sa
přestože boty byly prodávány jako barefoot široké, proto jsem si je objednala, vůbec jsem pravou botu neobula, vrchní prostřižena část měla být pružná - použití gumy, aby se mohla roztáhnout, široké boty neznamenají, že mají přední prostor široký, jsou to baleríny, takže širokou nohu musíme nejen dostat dovnitř, ale především zdravě a pohodlně chodit

Michaela

13.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Špatná velikost.

Jana

15.7.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Topánky sú veľmi pekné, ale sú vhodné pre širšiu nohu. Ja som nosila č. 38 veľké široké a č. 37 malé na dĺžku. Topánky som chcela darovať vnučke, ktorá má veľkosť 37, a keďže máme obe drobnú chodku, topánky sa na päte odrážajú. Určite sú vhodné a pohodlné pre širšiu chodkyňu. Na nohe vyzerajú skvele.

Anna

16.3.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Potřebovala bych vel. 37,5 (37 malá, 38 velká) Bota celkově moc široká, stačila by jen širší špička, yby byl prostor na prsty.

Michaela

13.3.2023

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Zatial nevyskusany Darcek

Michaela

13.3.2023

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Zatial nevyskusany Darcek

Romana

13.5.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Krásne spracované topánky, odporúčam pre široké nohy.

Anonymné

26.7.2024

Od zákazníka z woolville.hu

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho arukereso.hu

bol inzerovaný ako ekologicky šetrný výrobok a myslel som si, že je to jedinečnejší dizajn

Lenka

30.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Botky teprve zkouším, jsou pěkné, dost prostorné, snad se časem nebudou vyzouvat.

PAVLA

9.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

mám tuto obuv nově a nemám zatím žádné zkušenosti

Petra

15.4.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Trochu väčší, normálne kupujem 40, ale 39 bolo dosť

Jaroslava

27.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Boty jsou pěkné, ale příliš široké, takže jsem posílala zpět. Vše proběhlo v pořádku, děkuji

Pavlína

13.8.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Veľmi pekné topánky. Pôvodne som si objednala veľkosť 40 kvôli svojmu puklinovému vrecku, ale potom som zistila, že vďaka priestrannej špičke mi bude vyhovovať veľkosť 39. Tak som si objednala 39 a sú v poriadku, takže 40 vraciam. Vrátenie je tiež úplne jednoduché prostredníctvom zásielkového obchodu bez platenia. Skvelé.

Páči sa
Pohodlné, dostatočne široké pre pukliny a tiež veľmi pekné

Pavlína

15.8.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Super topánky

Páči sa
pohodlné a príjemné zároveň kvalitné spracovanie a materiál

Anonymné

25.9.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

+maximálne pohodlie, pekný dizajn -Nič ma nenapadá

Danuše

1.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

pohodlné, zaujímavá farba, pre širšie chodidlo

Denisa Sulovska

14.10.2023

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Baletriny su z prijemnej koze. Naozaj ocenujem sirku - su sirsie ako vacsina barefootov, co som skusala. Na moju diagnozu artroza palcov na nohach potrebujem priestrannu obuv, co netlaci na klb. Tieto baleriny to splnaju 100%. Konecne mam pekne tooanky k satam. Kupim aj v inej farbe.

Štěpánka

23.10.2023

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné, mäkké topánky naboso. Sú krásne a vhodné k šatám.

Tatiana

16.11.2023

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

pohodlné

Miluše

4.3.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
vrátenie tovaru pri skúšaní veľkostí

Ilona

11.3.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Som veľmi spokojný s topánkami Sedia pekne na nohe a netlačia a je ľahké chodiť v ňom Odporúčam všetkým

Páči sa
Pohodlná kožená obuv

Martina

13.3.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Bohužiaľ, na mojom mohu široký

Páči sa
Kvalitná kožená obuv Priestranné topánky Rýchle dodanie

Nepáči sa
Nesedí veľkosť,,Mám normálnu veľkosť 41,a tu som mal ešte viac ako 1,5 cm priestoru,nabudúce by som si vybral menšie

Ludmila

14.3.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlná obuv pre široké nohy, ľahká, príjemná na chôdzu.

Dagmar

23.3.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Topánky sú určené aj pre široké nohy, čo je skvelé. Krásna koža, pekne ušité.

Anonymné

18.4.2024

Od zákazníka z woolville.hu

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho arukereso.hu

Zdravotné dôvody.

Páči sa
Pohodlné a krásne topánky.

Nepáči sa
Nezaznamenal som žiadne nevýhody.

Alena

27.4.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Veľmi pekné topánky, mäkké a pohodlné, ale neodhadol som veľkosť, nakupoval som tu prvýkrát, vraciam sa.

Růžena

3.5.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Bohužiaľ ho vraciam, objednal som si zlú veľkosť

Nepáči sa
Nič

Kateřina

10.5.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné, velikost odpovídá

Kateřina

10.5.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Veľmi pohodlné, veľkosť zodpovedá.

Kateřina

11.5.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné, velikost odpovídá

Ludmila Medunová

16.5.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Již mám černé. velmi dobře se nosí, lehké a příjemné

Adina

24.6.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pekné a pohodlné, cenovo dostupné

Páči sa
Príjemné a pohodlné, najmä pre širšiu nohu

Eva

27.7.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Mám problém s opuchnutými nohami, takže je pre mňa veľmi ťažké nájsť vhodnú obuv. Budem musieť "vykročiť" aj v týchto. Ale pre bežné aj širšie nohy sú tieto topánky úplne vhodné a veľmi pohodlné.

Páči sa
Príjemné, mäkké, pohodlné

Nepáči sa
O žiadnej neviem.

Renata

23.3.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

kvalitně ušitá bota

Blanka

9.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Zatím chodím jen doma, ale vydržela jsem celý den. Pohodlné, měkké a lehoučké botky.

Marie

19.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Uvidíme časem. Pohodlné. Jen mám strach, že časem budou padat z nohy, kůže pracuje, zatím pevné a šířkou pohodlné.

Páči sa
šířka

Nepáči sa
tvrdší kůže

Marie

19.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

botičky vracím bohužel mne nesedí

Ľubica Senková

4.6.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Pohodoné, trendové, kvalitné, super cena

zunemcova

2.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Určitě doporučuji

Páči sa
Pohodlné, měkoučké, příjemná chůze

Nepáči sa
Příliš vysoké na patě, odřela jsem si achylovku

Magdalena

10.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Velmi pohodlné

Jaroslava

26.8.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Chodím v nich celé léto. Ze začátku jsem musela pomalu než se rozchodili, ale jinak je nesundám. Naprostá spokojenost. Vypadají hezky a jsou pohodlné na noze mi sedí krásně :)

Páči sa
Vzhled, pohodlí,

Antonie

17.5.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Měkoucke a pohodlné Jsou hodně široké, vzala jsem o číslo menší a tak to bylo v pořádku