Lucie

11.2.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Naprostá spokojenost Dobře se oblékají Teplejší

Nepáči sa
Žmolkování

Jan

18.2.2026

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Teplé kvalitní ponožky, které zahřejí a udržují dětskou nožku v teple, narozdíl od těch vyrobených pouze z umělých vláken. Merino ponožky splnily očekávání. Mají i hezké barvy, které odpovídají obrázkům. Sebesilnější plastové ponožky = stále studené nožky :-)