Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Na domácí nošení jsou dobré
Páči sa
Gelové tenisky jsou měkké ale noha je v nich málo zpevněná.
Jsou spíše jako domácí papuče.
Nepáči sa
Malé zpevnění kotníků
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Vlnka Dámské slip on gelové tenisky modrá velikost obuv dospělí 37 moc pěkně se v nich chodí, barva mi vyhovuje Vynikající Zveřejněno.Hodnotíte jako stanislavazimUpravit jméno Klady Zápory Shrnutí
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Doporučuji,nikde netlačí
Páči sa
Jsou lehké a elegantní,nosím je k šatům i když chodím s pejskem na vycházky
Recenzia nakupujúceho
Páči sa
Prostorné, lehké
Nepáči sa
Uvnitř boty nejsou začištěné švy a to je nepříjemné, stále cítím, že mi rozdírá kůži i přes ponožky 🥺
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Perfektní, pohodlné
Emília
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Mäkke a pohodlné dobre prispievajú na nohu
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Děkuji, jsem spokojená
Páči sa
Velmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Nemůžu hodnotit protože v těchto letních vedrech zatím nevyzkoušeno.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Velmi pohodlné. Velikost odpovídá.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Jsou lehké a moc dobře se v nich chodí
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
lehké a pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
zatím nejsou zkušenosti, je moc horko
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Velká
Páči sa
Lehké pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pouze nesedí velikost, číslování je větší, vysouvají se,jinak měkké a příjemné
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Příjemné mě překvapilo že se v nich neposílej nohy. Chůze jak v bačkůrkach.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
pěkné barevné provedení
Páči sa
pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné jako bačkůrky.
Marta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Veľmi pohodlné.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Jednání fantastické
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Zatím jsem z Ovečkárny koupila asi šestery boty, takže tenisky zatím ne, příště spíše jiný produkt. Ovečkárnu už jsem doporučila několika známým, jsou spokojeni s objednávkou. Líbí se mi to jejich béé - je to béézva.
Páči sa
Tenisky dobře sedí, už jsem před tím koupila z Ovečkárny jiné tenisky, tak jsem nečekala nějaké komplikace. Firma je spolehlivá, milý způsob komunikace se zákazníky.
Nepáči sa
Já žádné negativní zkušenosti s firmou nemám.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
opravdu splňuje, co slibuje, měkké, ani nevím, že je mám na sobě
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
pohodlné
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Páči sa
Tenisky jsou super a lehoučké. Příjemně se v nich chodí. Jsem s nimi velmi spokojená. Byla to opravdu dobrá koupě.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné
Anna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
super obuv
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Doporučuji.
Zuzana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Páči sa
Pohodlné, ľahučké
Nepáči sa
Má moju nohu širšie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Jsou pohodlné. Pro mou širokou nohu a vysoký nárt perfektní. Dobře sedí na noze. Objednám si i jiné boty.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
V teplém počasí se v botech nepotí nohy
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Celkově jsem docela spokojená.
Páči sa
Pohodlné, pevné
Nepáči sa
Trochu vyšší cena
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Na moje širší chodidla velmi pohodlné
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Skvělá obuv pro letní měsíce.
Recenzia nakupujúceho zbozi.cz
Pohodlné, lehké, dobre se v nich chodí.
Páči sa
Pohodlné, lehké, dobré se v nich chodí. Jsem spokojená.
Ingrid
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
sú skôr pre staršie osoby, u mňa na nohe vyzerali ako papuče, takže tovar vraciam, veľkosť objednať akú nosite, vrcný material ako pri papučiach,v lete veľmi teplý material na takéto topánky a v zime bude v nich zima
Páči sa
vo vnutri dobrá stielka
Nepáči sa
uplne iné ako na obrazku
vyzerajú skôr ako papuče a nie ako topánky
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
Pohodlné lehké
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné, netlačili ani pri prvom použití.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Pohodlné, mäkké, pekne vyzerajúce. Som spokojný.
Páči sa
Pohodlné, mäkké. Som spokojný.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Sú na naozaj širokej nohe,bohužiaľ pre mňa veľké.
Oľga
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Mám opuchnuté nohy. Potrebujem o číslo väčšie ,ako som objednala. Inak sú veľmi pohodlné.
Marta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Veľmi príjemné nanohy. Sú ľahké a prispôsobujú sa k nohe. Veľmi som spokojná.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Tenisky som ešte nenosila, pretože je teraz teplo a tenisky nie sú vhodné do tohto počasia. Budem musieť počkať na lepšie počasie.
Vlasta
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Široký strih! Moje bežné čislo veľkosti je hodne veľké.
Reakcia obchodu ovečkárna.sk
Dobrý deň, Ďakujeme za informáciu, pri objednávaní bot online odporúčame vždy si zkontrolovať veľkosti v tabuľke, ktorá je k dispozícii pri každých botách. Želáme krásny deň
Marianna
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Obuv je ľahúčka, veľmi dobre sa v nej chodí bez bolestí nôh.
Bibiana
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Tieto tenisky som si vybrala preto,lebo mám širšie chodidlá a bolia ma haluxy.Nohy mám ako vo vatičke,tenisky sú mäkké,pohodlné,som maximálne spokojná.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Páči sa
topánky sú veľmi ľahké a pohodlné