Anonymné

10.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Na domácí nošení jsou dobré

Páči sa
Gelové tenisky jsou měkké ale noha je v nich málo zpevněná. Jsou spíše jako domácí papuče.

Nepáči sa
Malé zpevnění kotníků

stanislavazim

6.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Vlnka Dámské slip on gelové tenisky modrá velikost obuv dospělí 37 moc pěkně se v nich chodí, barva mi vyhovuje Vynikající Zveřejněno.Hodnotíte jako stanislavazimUpravit jméno Klady Zápory Shrnutí

dagmar.hlavata

6.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Doporučuji,nikde netlačí

Páči sa
Jsou lehké a elegantní,nosím je k šatům i když chodím s pejskem na vycházky

Jana

2.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Páči sa
Prostorné, lehké

Nepáči sa
Uvnitř boty nejsou začištěné švy a to je nepříjemné, stále cítím, že mi rozdírá kůži i přes ponožky 🥺

Dagmar

13.8.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Perfektní, pohodlné

Emília

13.8.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Mäkke a pohodlné dobre prispievajú na nohu

kvetusevanova

29.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Děkuji, jsem spokojená

Páči sa
Velmi pohodlné

zlubinka

20.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Nemůžu hodnotit protože v těchto letních vedrech zatím nevyzkoušeno.

valkovamaja

18.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Velmi pohodlné. Velikost odpovídá.

hanskl

17.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Jsou lehké a moc dobře se v nich chodí

Bohuslava

15.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

lehké a pohodlné

Luběna

10.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

zatím nejsou zkušenosti, je moc horko

evahrebackova

25.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Velká

Páči sa
Lehké pohodlné

Jana

21.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pouze nesedí velikost, číslování je větší, vysouvají se,jinak měkké a příjemné

bazoutovam

17.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Příjemné mě překvapilo že se v nich neposílej nohy. Chůze jak v bačkůrkach.

hanakopac

8.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

pěkné barevné provedení

Páči sa
pohodlné

Jana

6.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné

Marcela

2.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné jako bačkůrky.

Marta

1.6.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Veľmi pohodlné.

Naďa

25.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Jednání fantastické

jaromira.smazalova

22.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Zatím jsem z Ovečkárny koupila asi šestery boty, takže tenisky zatím ne, příště spíše jiný produkt. Ovečkárnu už jsem doporučila několika známým, jsou spokojeni s objednávkou. Líbí se mi to jejich béé - je to béézva.

Páči sa
Tenisky dobře sedí, už jsem před tím koupila z Ovečkárny jiné tenisky, tak jsem nečekala nějaké komplikace. Firma je spolehlivá, milý způsob komunikace se zákazníky.

Nepáči sa
Já žádné negativní zkušenosti s firmou nemám.

Andrea

20.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
opravdu splňuje, co slibuje, měkké, ani nevím, že je mám na sobě

Jana

19.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

pohodlné

Petra V.

14.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Tenisky jsou super a lehoučké. Příjemně se v nich chodí. Jsem s nimi velmi spokojená. Byla to opravdu dobrá koupě.

Libuše

14.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné

Anna

14.5.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
super obuv

Blanka

13.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Doporučuji.

Zuzana

11.5.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Pohodlné, ľahučké

Nepáči sa
Má moju nohu širšie

Lenka

6.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Jsou pohodlné. Pro mou širokou nohu a vysoký nárt perfektní. Dobře sedí na noze. Objednám si i jiné boty.

Pavla

3.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
V teplém počasí se v botech nepotí nohy

evasigmunda

9.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Celkově jsem docela spokojená.

Páči sa
Pohodlné, pevné

Nepáči sa
Trochu vyšší cena

Dana

7.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Na moje širší chodidla velmi pohodlné

Ludvík

15.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Skvělá obuv pro letní měsíce.

Jana t

28.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Pohodlné, lehké, dobre se v nich chodí.

Páči sa
Pohodlné, lehké, dobré se v nich chodí. Jsem spokojená.

Ingrid

17.8.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

sú skôr pre staršie osoby, u mňa na nohe vyzerali ako papuče, takže tovar vraciam, veľkosť objednať akú nosite, vrcný material ako pri papučiach,v lete veľmi teplý material na takéto topánky a v zime bude v nich zima

Páči sa
vo vnutri dobrá stielka

Nepáči sa
uplne iné ako na obrazku vyzerajú skôr ako papuče a nie ako topánky

František

13.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné lehké

Eva

7.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné, netlačili ani pri prvom použití.

Jana

4.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné, mäkké, pekne vyzerajúce. Som spokojný.

Páči sa
Pohodlné, mäkké. Som spokojný.

Jana

3.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Sú na naozaj širokej nohe,bohužiaľ pre mňa veľké.

Oľga

24.7.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Mám opuchnuté nohy. Potrebujem o číslo väčšie ,ako som objednala. Inak sú veľmi pohodlné.

Marta

24.7.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Veľmi príjemné nanohy. Sú ľahké a prispôsobujú sa k nohe. Veľmi som spokojná.

Jana

19.7.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Tenisky som ešte nenosila, pretože je teraz teplo a tenisky nie sú vhodné do tohto počasia. Budem musieť počkať na lepšie počasie.

Vlasta

21.6.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Široký strih! Moje bežné čislo veľkosti je hodne veľké.

Reakcia obchodu ovečkárna.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za informáciu, pri objednávaní bot online odporúčame vždy si zkontrolovať veľkosti v tabuľke, ktorá je k dispozícii pri každých botách. Želáme krásny deň

Marianna

4.6.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Obuv je ľahúčka, veľmi dobre sa v nej chodí bez bolestí nôh.

Bibiana

4.6.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Tieto tenisky som si vybrala preto,lebo mám širšie chodidlá a bolia ma haluxy.Nohy mám ako vo vatičke,tenisky sú mäkké,pohodlné,som maximálne spokojná.

Ludmila

29.5.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
topánky sú veľmi ľahké a pohodlné