Ingrid

17.8.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

sú skôr pre staršie osoby, u mňa na nohe vyzerali ako papuče, takže tovar vraciam, veľkosť objednať akú nosite, vrcný material ako pri papučiach,v lete veľmi teplý material na takéto topánky a v zime bude v nich zima

Páči sa
vo vnutri dobrá stielka

Nepáči sa
uplne iné ako na obrazku vyzerajú skôr ako papuče a nie ako topánky

Vlasta

21.6.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Široký strih! Moje bežné čislo veľkosti je hodne veľké.

Reakcia obchodu ovečkárna.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za informáciu, pri objednávaní bot online odporúčame vždy si zkontrolovať veľkosti v tabuľke, ktorá je k dispozícii pri každých botách. Želáme krásny deň

Jana

3.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Sú na naozaj širokej nohe,bohužiaľ pre mňa veľké.

Anonymné

10.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Na domácí nošení jsou dobré

Páči sa
Gelové tenisky jsou měkké ale noha je v nich málo zpevněná. Jsou spíše jako domácí papuče.

Nepáči sa
Malé zpevnění kotníků

Zuzana

11.5.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Pohodlné, ľahučké

Nepáči sa
Má moju nohu širšie

Blanka

13.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Doporučuji.

hanakopac

8.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

pěkné barevné provedení

Páči sa
pohodlné

Jana

21.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pouze nesedí velikost, číslování je větší, vysouvají se,jinak měkké a příjemné

zlubinka

20.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Nemůžu hodnotit protože v těchto letních vedrech zatím nevyzkoušeno.

Jana

2.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho

Páči sa
Prostorné, lehké

Nepáči sa
Uvnitř boty nejsou začištěné švy a to je nepříjemné, stále cítím, že mi rozdírá kůži i přes ponožky 🥺

Jana

19.7.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Tenisky som ešte nenosila, pretože je teraz teplo a tenisky nie sú vhodné do tohto počasia. Budem musieť počkať na lepšie počasie.

Ludmila

29.5.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
topánky sú veľmi ľahké a pohodlné

Marianna

4.6.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Obuv je ľahúčka, veľmi dobre sa v nej chodí bez bolestí nôh.

Bibiana

4.6.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Tieto tenisky som si vybrala preto,lebo mám širšie chodidlá a bolia ma haluxy.Nohy mám ako vo vatičke,tenisky sú mäkké,pohodlné,som maximálne spokojná.

Oľga

24.7.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Mám opuchnuté nohy. Potrebujem o číslo väčšie ,ako som objednala. Inak sú veľmi pohodlné.

Marta

24.7.2024

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Veľmi príjemné nanohy. Sú ľahké a prispôsobujú sa k nohe. Veľmi som spokojná.

Jana

4.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné, mäkké, pekne vyzerajúce. Som spokojný.

Páči sa
Pohodlné, mäkké. Som spokojný.

Eva

7.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné, netlačili ani pri prvom použití.

František

13.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné lehké

Jana t

28.8.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Pohodlné, lehké, dobre se v nich chodí.

Páči sa
Pohodlné, lehké, dobré se v nich chodí. Jsem spokojená.

Ludvík

15.11.2024

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Skvělá obuv pro letní měsíce.

Dana

7.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Na moje širší chodidla velmi pohodlné

evasigmunda

9.4.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Celkově jsem docela spokojená.

Páči sa
Pohodlné, pevné

Nepáči sa
Trochu vyšší cena

Pavla

3.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
V teplém počasí se v botech nepotí nohy

Lenka

6.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Jsou pohodlné. Pro mou širokou nohu a vysoký nárt perfektní. Dobře sedí na noze. Objednám si i jiné boty.

Petra V.

14.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Tenisky jsou super a lehoučké. Příjemně se v nich chodí. Jsem s nimi velmi spokojená. Byla to opravdu dobrá koupě.

Libuše

14.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné

Anna

14.5.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
super obuv

Jana

19.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

pohodlné

Andrea

20.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
opravdu splňuje, co slibuje, měkké, ani nevím, že je mám na sobě

jaromira.smazalova

22.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Zatím jsem z Ovečkárny koupila asi šestery boty, takže tenisky zatím ne, příště spíše jiný produkt. Ovečkárnu už jsem doporučila několika známým, jsou spokojeni s objednávkou. Líbí se mi to jejich béé - je to béézva.

Páči sa
Tenisky dobře sedí, už jsem před tím koupila z Ovečkárny jiné tenisky, tak jsem nečekala nějaké komplikace. Firma je spolehlivá, milý způsob komunikace se zákazníky.

Nepáči sa
Já žádné negativní zkušenosti s firmou nemám.

Marcela

2.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Pohodlné jako bačkůrky.

Naďa

25.5.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Jednání fantastické

Marta

1.6.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Veľmi pohodlné.

Jana

6.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Pohodlné

bazoutovam

17.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Příjemné mě překvapilo že se v nich neposílej nohy. Chůze jak v bačkůrkach.

evahrebackova

25.6.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Velká

Páči sa
Lehké pohodlné

Luběna

10.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

zatím nejsou zkušenosti, je moc horko

Bohuslava

15.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

lehké a pohodlné

valkovamaja

18.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Velmi pohodlné. Velikost odpovídá.

hanskl

17.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Páči sa
Jsou lehké a moc dobře se v nich chodí

kvetusevanova

29.7.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Děkuji, jsem spokojená

Páči sa
Velmi pohodlné

Dagmar

13.8.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

Páči sa
Perfektní, pohodlné

Emília

13.8.2025

Recenzia nakupujúceho heureka.sk

Páči sa
Mäkke a pohodlné dobre prispievajú na nohu

stanislavazim

6.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Vlnka Dámské slip on gelové tenisky modrá velikost obuv dospělí 37 moc pěkně se v nich chodí, barva mi vyhovuje Vynikající Zveřejněno.Hodnotíte jako stanislavazimUpravit jméno Klady Zápory Shrnutí

dagmar.hlavata

6.9.2025

Od zákazníka z oveckarna.cz

Zobrazit originál

Recenzia nakupujúceho zbozi.cz

Doporučuji,nikde netlačí

Páči sa
Jsou lehké a elegantní,nosím je k šatům i když chodím s pejskem na vycházky